Я завагітніла в свої 55 років, але до цих пір точно не знаю, хто батько моєї майбутньої дитини

Я вагітна. Мені 55 років, і я точно не знаю, хто саме є батьком моєї дитини Я впевнена, що є багато людей, які засудять мене. Але для мене найголовніше — просто виговоритися і розповісти про все. Зрештою, найголовніше те, що моя дочка розуміє мене. Мене звуть Тетяна. Нещодавно стало відомо, що я вагітна. Моя дочка і її чоловік навіть не відразу мені повірили: вони подумали, що я жартую.

Але коли я показала результати УЗД, вони змушені були в це повірити. Моя дочка підтримала мене, сказала, що допоможе з дитиною. Я приховувала свою вагітність від усіх до останнього моменту. Чому? Ну, щоб про мене менше говорили. І є ще одна, але дуже важлива проблема: я точно не знаю, хто батько моєї дитини.

Справа в тому, що я живу одна вже десять років. Але час від часу я зустрічаюся з чоловіками. А потім сталося так, що я зустрічалася з трьома чоловіками одночасно. Ось і виходить, що мій сусід Віктор, з яким ми спілкуємося вже багато років, і продавець з магазину Леонід, можуть бути батьками моєї дитини. І мій молодий колега також може бути батьком майбутньої дитини.

Коли він дізнався, що я вагітна, він відразу ж звільнився з роботи і зник в невідомому напрямку.Я була трохи збентежена, коли дізналася про свою вагітність. Але, хоча б, моя дочка підтримала мене. Я все-таки вирішила залишити дитину. Не має значення, хто батько.

Коли Леонід і Віктор дізналися про мою вагітність, вони не кинули мене. Я чесно сказав їм, що нічого не знаю. Вони навіть стали друзями — і обидва мені допомагають. Це так приємно. Ще ніколи мені ніхто не приділяв стільки уваги!