З Останньої Зустрічі Дочки І Мами Пройшло 11 Років, Але Коли Та Дізналася, Що Її Дочка Стала Популярною Моделлю, Вирішила Відновити Спілкування

Історія про небачену раніше недбалість і жадобу грошей вражає всіх до глибини душі, попри те, що сталося це десяток років тому. Місто Славутич прокинулося від крику і плачу однорічної дитини в порожній квартирі, потім виявилося, що батько і мати покинули її і поїхали кудись … Жителі багатоквартирного будинку не могли заснути, тому що вже годину поспіль чули дитячий крик і плач.

Потім все втихомирилося, і сусіди вирішили, що батьки заспокоїли дитину, але вранці, в обід і ввечері історія повторилася. Сусіди стукали в двері і намагалися поговорити з батьками дитини, але вони не відчиняли; тоді їм не залишалося нічого, крім того як викликати поліцію.

Коли поліцейські зламали двері, то в будинку стояв жахливий запах, а на підлозі сиділа маленька дівчинка, яка голосно плакала. Поки сусіди приводили дитину в порядок і годували її, поліція зайнялася пошуком батьків. Але пошук по всьому місту, а згодом і країні, не дав жодного результату. Дівчинку забрали в лікарню, тому що у неї було загальне виснаження організму; там вона була кілька днів.

Доглядала за нею добра медсестра Інна, яка дуже зблизилася з дівчинкою і незабаром почала приносити одяг, іграшки та памперси. Жінка довго обговорювала з чоловіком ідею удочерити Лізу, адже у них самих було двоє дітей, а виховання ще однієї маленької дитини могло стати для них великою ношею. Перший час дівчинка гальмувалася в розвитку через те, що була кілька днів на самоті.

Вона вчилася заново довіряти людям, не боятися сторонніх звуків, ходити і говорити. Хоча дівчинка потрапила в їхню сім’ю в поганому стані, через кілька років вона вражала всіх своєю добротою, дотепністю і умінням танцювати. Дівчинка мала незвичайну зовнішність, тому, коли почала дорослішати, то на неї почали звертати увагу фотографи. У свої 12 років її запросили взяти участь в конкурсі «Найкрасивіша дівчинка світу», де вона стала переможницею.

Саме в цей момент до неї повернулася мама. Минуло 11 років з моменту, як жінка покинула однорічну дочку і вирішила повернутися, коли побачила, що дочка стала успішною моделлю. Вона прагнула зустрітися з донькою, але оскільки у неї забрали батьківські права, то ніхто її не допустив до Лізи. Мама Інна вирішила, що дівчинка повинна сама вибрати, чи хоче вона зустрітися з цією жінкою. Як ви думаєте, чи варто Лізі бачитися з мамою?