Після 35-й Богдана відчайдушно захотіла заміж. Настільки відчайдушно, що навіть зважилася в одне зі свят вдатися до ворожіння

Після 35-й Богдана відчайдушно захотіла заміж. Настільки відчайдушно, що навіть зважилася в одне зі свят вдатися до ворожіння. Рівно опівночі вискочила на вулицю і стала терпляче чекати першого зустрічного. Нікого. Тільки мороз нестерпний. Щоб хоч якось відволіктися, почала згадувати найтепліші слова: полум’я, липень, пунш, поцілунок, Арабські Емірати, спека, хліб, окріп … А потім Богдана почула кроки.

— А ви мене про це вже запитували шість років тому …Після 35-й Богдана відчайдушно захотіла заміж. Настільки відчайдушно, що навіть зважилася в одне зі свят вдатися до ворожіння. Рівно опівночі вискочила на вулицю і стала терпляче чекати першого зустрічного. Нікого.Тільки мороз нестерпний. Ліхтарі від холоду світили льодовим білим, і вона навіть подумала, що потрапила в Антарктиду на станцію «Схід». Там навіть у серпні мінус 68 градусів.

Щоб хоч якось відволіктися, почала згадувати найтепліші слова: полум’я, липень, пунш, поцілунок, Арабські Емірати, спека, хліб, окріп … А потім Богдана почула кроки. Назустріч ішов величезний мужик в валянках і бушлаті. Сніг під його ножищами скрипів, немов дерев’яне колесо.Вона неслухняним голосом покликала:- Молода людина, добрий вечір! Вибачте, але не підкажете, як вас звуть?Він захопив жменю снігу, трохи з’їв і виразно вимовив:- Богдан.

Богдана хмикнула і глибше загорнулася в шубу. Доведеться стояти. Цей варіант не підходить. Як ви собі уявляєте? На запрошувальній весільної листівці буде написано Богдана та Богдан? Масло масляне? Дівчина, відчувши, що починає холодеть остаточно, поворушив пальцями, а потім по черзі походила на носках і на п’ятах. Протанцювала чечітку і знову повторила, як мантру: липень, спека, хліб, Емірати …

Згадала, що самотні люди замерзають швидше, ніж ті, що знаходяться в парах. Спробувала відтворити метод » туммим ». Їй колись розповідали як тибетські монахи для зігріву сідають в сніг і представляють в тілі маленьке полум’я чомусь з волосся. Раптом із сусіднього під’їзду вискочив чоловік.Вона наздогнала його приставним кроком:- Вибачте, як вас звуть?Той не по-доброму посміхнувся:- Богдан, а що?

Дівчина пискнула щось на знак подяки і поспішила додому. Чи не роздягаючись, перекинула чарку татової вишнівки, з’їла на ніч величезний бутерброд і зареклася більше не грати в подібні ігри…. Минув час. Богдана виповнилося тридцять вісім, і її вже двічі підвищили по службі. За цей час здала на права, купила автомобіль, побувала в Туреччині, обходила весь Рим і підкорила гору Кіліманджаро.

Вона більше не гадала, нікого не шукала і пішла з двох сайтів знайомств. А потім на новорічну вечірку до них приїхали партнери з Польщі. Один з них запросив на танець, і дівчина поцікавилася, як звуть. — А ви мене про це вже запитували шість років тому.Богдана здивувалася, а чоловік жваво згадав ту різдвяну ніч, коли приїхав до одного в гості і вийшов в ларьок в нічний мороз:- Ви тоді марширували, як новобранець, і весь час повторювали дивні слова, щось про полум’я і окріп.

… Богдана та Богдан одружилися в липні, і з ними трапилося все найтепліше, що і повинно статися в таких випадках: пристрасть, пунш, поцілунок і весільну подорож в ОАЕ … Ось і не вір у знаки і силу бажання