Часто чую розмови одиноких жінок з дітьми, що складно вийти заміж, що кому вони тепер потрібні. Хочу розповісти вам, як моя мама вийшла заміж в 47 років з чотирма дітьми

Одного разу тато прийшов додому з роботи і сказав, що потрібно цю двокімнатну квартиру виставити на продаж, додати зверху і купити більшу, і в кращому районі. Увечері мама підписала всі документи, а вранці ні грошей, ні тата, ні його речей не було. Допомагати він дітям не збирався. Мама, яка народила трійню після сорока років, в одну мить постаріла на років десять!Часто чую розмови одиноких жінок з дітьми, що складно вийти заміж, що кому вони тепер потрібні.

Хочу розповісти вам, як моя мама вийшла заміж в 47 років з чотирма дітьми!Моя мама про питання потомства задумалася занадто пізно; коли їй було 34 — вона перший раз носила під серцем мене.Папу вона ніколи не просила допомогти, завжди захищал його від побутових проблем, від повзунків і дитячих криків. Через 6 років — чергове хороша звістка. Трійня!

Лікарі дуже переживали за маму, вік у неї вже за 40, а тут відразу трійня — боялися, що не виносить, але мама здивувала всіх. Незабаром народилися троє моїх братів. Тут вже довелося і батька просити про допомогу. Він був дуже незадоволений.Якось він сказав, що зібрав грошей, нам тісно у двокімнатній і тому він пропонує продати її і, додавши, купити троячку. Мама стрибала від щастя, але щастя не довго тривало.

Після того, як мама підписала дозвіл на продаж, батько продав квартиру і зник. Як пізніше з’ясувалося, він втомився від такої кількості дітей, постарілий дружини, і у нього є коханка. Вони розійшлись. Мама подала на аліменти, але він не платив їх. Продаж квартири вона оскаржити не змогла.

Перебралися ми в п’ятьох в однокімнатну квартиру, яка залишилася матері від батьків. Було дуже важко. Мало місця, грошей, їжі і вічно кричущі трійнята. Коли вони пішли в садок, то стало трохи легше, у мене хоча б виходило робити уроки. У садку, хто не знав, вважали, що мама — це бабуся трійнят. Вона і виглядала з-за вічної втоми старше.
Батько нас не відвідував, не допомагав, його рідні теж. Нас, чотирьох дітей він просто викреслив зі свого життя.

Мама не планувала більше виходити заміж, не вірила, що це взагалі можливо, але доля вирішила інакше. Якось вона пішла гуляти з братами в парк, я вирушила з нею — допомогти доглянути. Вона сиділа сумна на лавочці, і тут повз проходив чоловік і зупинився. — Чому така красива жінка нудьгує?- Що вам потрібно?- Познайомитися можна? Або ви замужем?- Я не заміжня, але у мене четверо дітей, троє з яких зараз закидають один одного піском в пісочниці.Вона встала і пішла рознімати братів.

Наступного разу ми знову його зустріли, і він спробував заговорити, потім знову. Нарешті, мама здалася. Вони зустрічалися в парку, спілкувалися. Потім подруга запропонувала посидіти з нами — і вона вирушила на побачення. Потім ще одне, і ще. Через чотири місяці дядько Василь зробив мамі пропозицію. Я підтримала маму.Дядя Вася — людина середнього достатку, але він не побоявся взяти жінку з дітьми. Зараз вони вже 12 років разом.

Хочу сказати, що кращого батька просто не може бути. Маму він носить на руках, до нас ставлення — як до рідних дітей.Підняв нас всіх, всіх тягнув всі ці роки, поки мама не вийшла на роботу, але платили їй не багато. Кожному з роботи тягнув по цукерці, кожному новий рюкзак до початку навчального року, при тому, що не важливо, старий ще можна носити чи ні. Щовечора читав нам казки, на вихідних сам вставав до плити і пек млинці, щоб мама довше поспала. Ось такі є чоловіки.