Вдома я розповів мамі і Віктору, що дзвонив рідний тато. Мама криво посміхнулася, і сказала: » Видно, йому щось потрібно, інакше не розшукував би », і розповіла, чому він пішов від нас.

Одного разу задзвонив телефон. Номер незнайомий. Я взяв трубку, і почув, що якийсь чоловік називає мене сином. Подумав, що хтось помилився номером — так і сказав. Але голос знову говорив, що я його син, і просив зустрітися.

Ми домовилися через три дні в парку, о третій годині дня.Я пам’ятаю, як тато підкидав мене вгору і я щасливий хапав його за шию. Пам’ятаю, міцно обняв мене, сказав, що я його син. Більше його я не бачив. Мені тоді п’ять років виповнилося. Пам’ятаю, як після того, як тато пішов, мама довго плакала. А я гладив її по голові, заспокоював, просив посміхнутися. Довго потім питав маму, коли прийде тато. Вона відповідала, що тато поїхав далеко і повернеться не скоро.

Коли мені було десять років, мама познайомила з чоловіком, з яким згодом одружилися. Віктор добре до мене ставився, згодом ми подружилися. Я навіть не уявляю, ким би я виріс, якби поруч не було чоловіка моєї мами.

Віктор допоміг мені у виборі майбутньої професії, і взагалі підтримував мене завжди в різних ситуаціях.Зараз мені двадцять п’ять років. Я зустрів дівчину своєї мрії. Зустрічалися ми не довго, і я зробив пропозицію вийти за мене заміж. Карина дала згоду не роздумуючи. Ми так закохані одне в одного, що невелика розлука для нас неприйнятна.

Коли привів Карину знайомитися з моїми батьками, мамі дівчина дуже сподобалася, вона схвалила мій вибір. Віктор поплескав мене по спині, кажучи, що з такою дівчиною все життя здасться як в раю.Одного разу задзвонив телефон. Номер незнайомий. Я взяв трубку, і почув, що якийсь чоловік називає мене сином. Подумав, що хтось помилився номером — так і сказав.

Але голос знову говорив, що я його син, і просив зустрітися з ним. Ми домовилися через три дні в парку, о третій годині дня.Вдома я розповів мамі і Віктору, що дзвонив рідний тато. Мама криво посміхнулася, і сказала: » видно, йому щось потрібно, інакше не розшукував би », і розповіла, чому пішов від нас.

Коли вони з мамою одружилися, тато працював у фірмі, де доводилося часто їздити у відрядження. » Після однієї поїздки тато сказав, що у нього є інша жінка. Він її полюбив і хоче жити з нею. Коли ти бачив його востаннє, він пішов до тієї жінки, вони поїхали в інше місто.

Тобі синок вирішувати — спілкуватися з ним чи ні ».На зустрічі батько говорив, що йому мене не вистачало весь час. Він добре заробляє, є будинок, машина, мені хоче допомогти, забере працювати в свою фірму.Я подякував за турботу; але вона мені не потрібна. У мене є кому мене підтримати, і хто підтримував всі ці роки, поки я ріс. Піднявся і пішов, не озираючись.