Тепер свекруха хоче жити з нами в однокімнатній квартирі, а я не знаю, як з цим боротися

Не так давно ми з Олексієм святкували нашу третю річницю шлюбу! Протягом останніх років ми жили в невеликій однокімнатній квартирі, яка належала моєму чоловікові, і ось недавно до нас приїхала його мама .Коли вночі постукали в двері, то я вкрай здивувалася, а коли сонний чоловік повідомив, що приїхала його мама з усіма своїми речами — то мій сон пропав миттєво.Я зробила її чай і ми сіли всі на кухні, щоб обговорити, що відбулося.

Вона нам розповіла, що напередодні дуже сильно посварилася зі своїм чоловіком.Я цього не сильно здивувалася, бо знала про пристрасть свекра «пригубити горілки» і про те, яким він жорстоким ставав після цього. Нерідко Ніна Василівна слухала від нього образи, або я бачила його ляпаси на щоках. І ось, після 40 років спільного шлюбу з таким чоловіком, вона прийшла до нас повідомити, що переїжджає сюди, тому що завтра йде подавати на розлучення з чоловіком.

Я була вкрай здивована такому її вирішенню. Вона знала, що ми самі ледь поміщаємося тут, а у нас ще й дитина повинна з’явитися, тому місць четвертий дорослій людині просто не могло знайтися. Але до народження дитини ми вирішили залишити все так, як є. Свекруха спала на дивані, дивилася свої серіали і зрідка прибирала і готувала їжу.

Термін вагітності у мене був ще не дуже великий, тому я ходила на роботу і раніше, коли ще була тепла осінь, я гуляла, щоб затримати своє повернення додому, а зараз холодно і морозно, тому повинна повертатися в «свій» будинок вчасно. Ми з чоловіком не могли нормально розмовляти і займатися чим захочеться, тому що тепер у нас постійно була його мама.

Олексій радий, що мама, нарешті, покинула батька, тому навіть не думає відмовитися надавати її притулок. Я цимвкрай незадоволена, тому що навряд чи пустила б у нашу «нірку» навіть свою маму на довге проживання, враховуючи мій стан.

Одного разу, за вечерею, я, ніби ненароком, запитала у свекрухи, чи не сумує вона за чоловіком і чи не хоче до нього повернутися.- Ні, зовсім не сумую! Та й з вами мені подобається жити! Ось народиться онук, то допомагати вам буду!Після такої відповіді свекрухи я наодинці запитала у чоловіка: » Я все розумію, але і ти мене зрозумій, що в цій маленькій квартирі ми четверо просто не помістимося!

Не хочеш знайти якесь рішення цієї ситуації? «- Розумієш, за документами, ця квартира належить мамі, а та — батькові, тому навіть при розлученні вона не зможе претендувати на іншу квартиру. Вона просто мені віддала цю квартиру і дозволила в ній жити. Я вже і тут ремонти робив і меблі сам купував, але яке це має значення, якщо я не маю на неї ніяких прав? — відповів мені чоловік.

Я вперше про це почула і це мене ще більше здивувало, оскільки це означало, що його мамі завжди було куди піти від чоловіка і могла розлучитися з ним ще після народження Олексія, але чому зробила це саме зараз.Через кілька тижнів я виходжу в декрет і тепер постійно буду перебувати вдома, що мені зовсім не подобається, тому, як проводити всі ті дні, а потім три роки в компанії свекрухи — не маю найменшого поняття.

Вона жінка непогана, але і я зараз дуже нервова через вагітність, а вона зовсім неакуратно, то щось розіб’є, то розкидає. І якщо раніше ми через це не сварилися, то коли я буду з нею кожну хвилину, то думаю, що це точно відбудеться!До того ж тепер вона постійно розповідає мені історії зі свого минулого, і я рада б послухати, але раз в тиждень, а не кожен день протягом декількох годин!Я не хочу жити зі свекрухою в одному будинку, але і не знаю, як це змінити, тому що помирити її зі свекром здається «місією нездійсненною».

Хоча, може бути, є якісь варіанти? Але якщо і є, то чи надовго їх вистачить?Можливо, хтось стикався з подібною проблемою? Якщо ви маєте якісь рішення, які допоможуть мені вийти з цієї ситуації, то я буду вдячна за будь-яку допомог