У чергову відпустку Олег поїхав в село до родичів. Наталя просто вийшла з сусідньої хвіртки, а Олег відразу зрозумів, що дівчина буде його дружиною

Олег родом з маленького села. Все своє життя хлопець мріяв жити в мегаполісі, знайти престижну роботу і завести сім’ю. З дитинства добре вчився і поїхав до обласного центру на навчання. Здобув освіту, працевлаштувався і не відчував фінансові труднощі. Але було одне але: Олег був абсолютно нещасливий. Йому взагалі не щастило з особистими відносинами.

Перша дівчина, як з’ясувалося, зустрічалася з ним заради квартири, вона вчилася і жила у Олега. Друга зрадила його при першій ліпшій нагоді. Від усіх своїх проблем Олег переїхав до столиці, а й там сімейного щастя не знайшов. Хлопцеві вже дуже хотілося сім’ю і дітей, набридло жити на самоті. Він дуже втомився морально і фізично, і у відпустку вирішив відправитися до родичів в рідне село. Олег сидів у дворі і милувався красою природи. Раптом він побачив, як із сусідньої хвіртки виходь молода і приваблива дівчина.

Вона привіталася з хлопцем. Всю ніч хлопець не міг зімкнути очей, все згадував, хто ж вона, і чому її обличчя йому так знайомо. Виявилося, що вони разом вчилися в школі в паралельних класах. Від рідні Олег дізнався, що вона незаміжня, працює вчителькою в сусідньому місті, і також приїхала до рідні на вихідні. На наступний день хлопець відразу ж пішов до неї знайомитися. Молоді люди розговорилися, і відразу сподобалися один одному.

Зараз вони вже в шлюбі кілька років, і у них троє дітей. І тільки недавно Наталя розповіла, що теж була закохана в Олега з самого дитинства, але він не відповідав їй взаємністю, а потім поїхав. Ось так: Олег шукав любов по всьому світу, а вона виявилася по сусідству!