Мій син вчора вперше привів свою дівчину до нас в будинок. Як тільки я на неї глянув — одразу ж вигнав геть

Мій син вчора вперше привів свою дівчину до нас в будинок. Як тільки я на неї глянув — одразу ж вигнав геть! Я дуже люблю свого сина. З його народження намагався дати йому все найкраще. Всі бажання сина негайно виконувалися. Він ходив у кращих речах, відвідував різні гуртки і завжди з великою повагою ставився до мене і матері. На жаль, щоб забезпечити належний рівень життя своєму синові, мені доводилося вдень і вночі працювати.

Але я не особливо переймався. Коли мій син підріс, я з розумінням почав ставитися до його інтересу дівчатами. Ми з матір’ю прекрасно розуміли, що прийде той момент, коли він закохається … і цей час настав! Звичайно, ми не очікували, що це відбудеться в такому юному віці — але як буде, так буде.

Єдине, про що я попросив — познайомитися з його дамою серця. Син не мав нічого проти і запропонував запросити свою дівчину до нас на вечерю. Моїй дружині теж сподобалася ця ідея. Ми не сумнівалися в тому, що дівчинка хороша, але просто хотіли зайвий раз переконатися в правильності вибору сина. Адже вік-то зовсім юний. Вечерю ми призначили на суботу. Дружина приготувала найсмачніші страви, а ми з сином прибрали квартиру і накрили стіл.

Син вискочив кудись в призначений час і повернувся з милою дівчинкою свого віку. Спочатку вона здалася мені навіть дуже милою. Дівчина була ввічливою, небагатослівна, усміхненою. Її обличчя мені здалося дуже знайомим.

Я ламав голову: де я міг її побачити, і в кінці кінців згадав … Я працюю в дитячій кімнаті міліції. Ця дамочка була підозрюваною у шахрайстві. Вона знайомилася з хлопцями по Інтернету, представлялася сиротою, виманював гроші для переїзду до них, а потім блокувала. В її послужному списку було дуже багато хлопців. Увечері я про все розповів синові, але той мені просто не повірив.

Почав кричати, що я лізу не в свою справу і все придумую. Потім зібрав свої речі, грюкнув дверима і пішов до своєї коханої. Уже місяць з сином не розмовляємо. Ось тепер сумніваюся, може я неправильно поступив … Раптом вона змінилася або її просто підставили … А як би ви вчинили на моєму місці?