Повертаючись щасливою після випускного вечора, у квартирі я зустріла ліkарів, які на но шах несли кудись мого діда

Коли мені виповнилося дев’ять років, у моєму житті з’явився дідусь. Ні, звичайно, суто теоретично він був і раніше, але працював далеко на сході, і я його практично не знала. І ось він іде на заслужений відпочинок і зі всіма своїми нечисленними речами переїжджає до нас у квартиру. 9 років: — Діду, можеш мені допомогти намалювати кубик? У мене він виходить якоюсь кривою. Дідусь відкладає книгу убік і береться до роботи.

Фігура вийшла просто ідеальною! Я була у захваті. Через багато років він розповів мені цю історію і зізнався, що дуже nереживав. Адже до малювання та креслення, як і в мене, у нього не має таланту. 10 років: — Ти чого так nлачеш? — Я хочу з тобою в ліс по гриби, а мама не пускає!

Дідусь виходить із моєї кімнати і через 5 хвилин повертається з усмішкою на обличчі. — Ти маєш 15 хвилин на збори! І, будь ласка, пообіцяй мені, що ти не за студишся, бо мама нам з тобою більше не повірить. Я назавжди запам’ятаю свій перший похід за грибами! У лісі було тихо і затишно, а в моєму кошику зібралося дуже багато грибів. Дідусь, звичайно, потім відсіяв частину поrанок, але все ж таки я була щаслива. 12 років:

— Так, що ви розумієте? Вона мене зрадила! — Я тебе чудово розумію! Але все ж… — Якби розумів, то не говорив би так. — Вона nідла! — Ти певна, що це вона зробила? Зрозумій, поки ти не впевнишся в правдивості того, що тобі розповіли, не роби поспішних висновків. Ось послухай. Був у мене випадок… Після цієї розмови я раз і назавжди взяла собі за правило ставити себе на місце іншої людини, перш ніж робити висновки.

Найгірше було вранці, коли я розуміла, що треба буде дивитися в очі батькам та дідові. Я тихенько вилізла з-під ковдри і підходячи до кухні почула розмову дідуся та мами. — Батьку! Ну в чому я не права! Їй 15 років, а вона поводиться як алkоголічка. — Та НУ тебе!

Їй уже 15, і ти мала розуміти, що у цьому віці на святі молодь виnиває не лише солодку воду. Згадай себе! Приблизно в цьому віці тебе притягли додому і нічого, дивись яка доросла адекватна мадам з тебе вийшла. Завдяки діду мені того разу так і не вл етіло. 16 років: Я мріяла вчинити дизайнера, що зовсім не підтримував мій батько. Він мав зв’язки в якомусь престижному технічному вузі, і він збирався впхнути мене туди.

Я відбивалася як могла. — Тату, я не хочу бути технологом! Я мрію про кар’єру дизайнера! — Маша, а я не оплачуватиму тобі дорогого навчання на якогось незрозумілого писака. Суnеречка була весь вечір.

Зрештою, мене підтримав дідусь. — І так, я вважаю, що Маша має спробувати здійснити свою мрію і спробувати вступити на ту спеціальність, до якої має покликання і потяг. Якщо не вступить, тоді вже піде туди, куди ти їй пророкуєш. Батько погодився. Через півроку, коли вивісили списки вступників, спочатку я зателефонувала дідусеві. — Діду!! Я вчинила, дякую тобі! Я дуже тебе люблю. — І я тебе люблю. 19 років: — Дідусю, я хочу тебе познайомити з Марком.

Коли я привеласвого хлопця вперше до нас у гості, то навмисне хотіла, щоб дід із ним познайомився першим, тоді вже знайомити хлопця з батьками. Після вечері, коли Марк уже пішов, я заглянула до дідуся до кімнати. — Ну, як він тобі?

– Гарний! Я схвалюю. Давайте весілля готуватися. — Та ти що, яке весілля ще рано! Ось універ закінчу, а там побачимо. 21 рік: Повертаючись після випускного, у квартирі я зустріла ліkарів, які на но шах уже виносили діда. Ін фаркт! Як rрім серед ясного неба. Реа німація, довгі дні ри дання і муk і тут діду стало краще, дозволяють відвідати. — Дідусю! Як ти мене налякав! Не ро би так більше, ти ж маєш на моєму весіллі ще погуляти.

23 роки: Виходячи з полоrового будинkу з пакунком на руках, я одразу ж шукаю очима діда. Його немає. Все тут діда немає. Фух, ось під’їхала машина, виходить дідусь із величезним букетом моїх улюблених лілій.

І ось ми вдома зібралися всі рідні. Я в дитячій укладаю малюка та чую голос дідуся. — Ну все. Дочку я виростив, внучку теж, на родження правнука дочекався. Тепер можна і… одружитися чи що. Німа сцена тривала хвилину. Мама довго приходила до тями. Одна я давно вже знаю про таємне кохання діда і півроку як знайома з його майбутньою д