Вчителька дивилася на учня зверхньо, але коли до школи прийшов його батько – все змінилося

Ця історія трапилася 5 років тому, коли мій син навчався у п’ятому класі. Школа була звичайна районна, діти дружні. Після відходу класного керівника в декрет на зміну прийшла дівчина, яка тільки-но закінчила університет. Усього 25 років. Батьки були здивовані : звикли бачити освітян старше 35 років. Але ж головне – любов до дітей. Згодом ми стали помічати, що у неї з’явилися улюбленці, вона спілкувалася з тими, хто обдаровував її подарунками та грошима . З моєю дитиною проблем не було, чого не скажеш про однокласника сина.

Його батьки працювали щодня і ні про які подарунки навіть не замислювалися. Якось син розповів, що вони хотіли поїхати на екскурсію та збирали гроші на проїзд, квитки та їжу. Все приблизно виходило близько 4000 тисяч . Всі діти погодилися, крім цього хлопчика: він не був певен, що йому дадуть стільки грошей. Хтось із дітей вигукнув на весь клас причину його відмови, а класна керівниця сказала, що якщо грошей не буде, то він не поїде. Він дуже засму тився. Увечері мені зателефонувала мама цього хлопчика і попросила поради, як вчинити.

Ще й його батько був дуже розлю чений. Я заспокоїла його маму, а от як бути з батьком – не уявляла. Він був серйозною людиною, начальником nоліції. Наступного дня чоловік приїхав до школи. І директорка, і класна керівниця мовчки бігали за ним. Усі були наляkані. Як там справа пішла , ніхто не знає, але після цієї розмови вчителька поводилася дуже тихо. Класним керівником вона більше не була, викладала лише рідну мову. А потім сама пішла зі школи. Мабуть, це був добрий урок для неї. Адже ніхто не має права тис нути на дітей та батьків.