Я два роки була у доньки за кордоном. Коли повернулася на батьківщину, дізналася, що син приготував для мене сюрприз, який звали Таня

Моя дочка вийшла заміж за підданого іншої країни. Я два роки жила в них, доглядала онука, господарювала. Дочка з чоловіком працювали на одному підприємстві та поверталися лише ввечері. Я сподівалася, що так і продовжуватиметься, але, як виявилося даремно. Якось чоловік дочки заявив, що моїх послуг вони більше не потребують і попросив звільнити житло. Через місяць я вже була в себе вдома. Як виявилось, мені не раді і тут.

За той час, що я гостювала у доньки, мій син розлу чився з першою дружиною, залишив їй квартиру, а сам перебрався жити у мою. Сюди він привів другу, вже ваrітну дружину. А спитати на те мого дозволу він і не подумав.

І як мені вчинити? Виrнати сина із вагітною дружиною? Ні? Але як жити втрьох, а незабаром і вчотирьох, в однокімнатній квартирі? Між іншим, rрошей на те, щоб винайняти квартиру, ні в мене, ні в сина немає. Зателефонувала дочці, пояснила стан справ. Сподівалася, що увійдуть у становище і покличуть мене знову до себе. Чи не покликали. Прикро. Нічого не вдієш, у них інший світогляд… І вчинок сина зрозумілий. Не чекав мого повернення. І тепер я змушена ночувати на тахті на кухні. Вдень же йду з дому. Ходжу магазинами, відвідую колишнє робоче місце, поговорити з колегами.

Син із дружиною спілкуються нормально, не скандалять, але мене невістка ігнорує. Очевидно, що моя особа в квартирі їй не подобається. Ніколи не припускала, що в шістдесятирічному віці виявлюся зайвою, а в моєму будинку завідуватиме інша. Син же тільки про свою ваrітну дружину і думає, і абсолютно не думає над квартирною nроблемою. Я шукаю підробіток і хочу сама розпоряджатися своєю квартирою. Нові свати мешкають у селі. Сказати невістці, щоби переїхали жити до її батьків? Але чи зможе син знайти роботу? Не думаю. Ніяк не можу вирішити, як мені бути…