Через два місяці, як невістка розлу чилася з моїм сином, я змушена була виставити її з мого будинку. Зараз думаю, що це була найбільша помилка в моєму житті.

Оскільки він був нашою єдиною дитиною, ми з чоловіком постійно відчували до нього трепет. П’ять років тому він одружився з Олею, дуже милою дівчиною. Я дозволила їм оселитися в квартирі, що дісталася мені у спадок від матері, яку ми спочатку знімали. Вибір сина мене порадував, тому що ми з невісткою швидко знайшли схожі теми для обговорення, одним словом, наші стосунки покращали. Через півтора роки після весілля Оля наро дила близнюків, двох чарівних діточок.

І тепер я була щасливою бабусею, але це щастя тривало недовго. Невістка стала часто говорити мені, що чоловік охолов до неї і став поводитись дивно. Я не сприймала її висловлювання всерйоз, про що зараз шкодую. Через деякий час усе стало зрозумілим. Вадим безнадійно закохався в іншу жінку, і після 5 років шлюбу вони з Олею вирішили розлу читися.

Незважаючи на те, що для невістки це був величезний удар, вона прийняла його без сkандалів та істериk, можливо, тому що була морально готова до цього. Іра залишилася жити на моїй території з дітьми, а Вадим зібрав свої речі та переїхав до своєї нової дівчини.

Розуміючи, що справа йде до розлучення, я не стала поrіршувати проблему і промовчала у зв’язку з пошуком Олею нового житла. Пізніше я дізналася, що моя невістка не збиралася переїжджати. На мою думку, якщо стосунки мого сина з його дружиною не склалися і вони розлу чилися, вона не може просто так оселитися на моїй території. І в неї є батьки, то чому б їм не допомогти своїй дочці з онуками житлом? Я не мав іншого джерела доходу, крім пенсії, тому я зважилася на серйозну розмову з нею, бо хотіла знову здавати свою квартиру.

Я повідомила їй, що має два місяці на пошук нової квартири, і запропонувала допомогу в переїзді. Оля заявила, що ніколи не думала про переїзд, тому що її дівчатка відвідують дитячий садок, розташований неподалік. На її зітханні я зрозуміла, як незадоволена моя невістка.

Я очікувала, що Оля поспівчває мені. Після нашої розмови з невісткою минуло два місяці. Вона переїхала з дітьми жити до своїх батьків, і з того часу ми не бачилися. Я зв’язувався з нею кілька разів, але вона не відповідала, і заблокувала мій номер телефону. Я думала зв’язатися з нею через Вадима, але вони припинили стосунки і лише обговорюють аліменти. Я думаю про подорож до онуків, тому що дуже сумую за ними і хочу підтримувати з ними контакт, але щось мене утримує. Я розгублений, що робити. Чи могли б ви підказати, що мені робити?