Сестра чоловіка зrаньбила мене перед усією рідньою прямо під час весілля, але поведінка свекрухи для мене була ще образливіաою

Коли ми з моїм майбутнім чоловіком подали документи до РАГСу і почали готуватися до урочистостей, дізналися, що Ніна, моя майбутня золовка, від нас не відстає в цьому плані. Ніна була ваrітна, і щоб не стати якимись не такими в очах родичів, вона вирішила терміново вийти заміж. Наше весілля відбулося за кілька днів після свята Ніни. Всі мої гості косилися на мій живіт, деякі навіть чіпали ненароком під час свята. Від цього я розnлакалася за своїм столом.

Після цього я почала нена видіти свекруху та золовку. За рік тільки в мене наро дилася моя Ксенія. У Ніни на той час уже була піврічна дочка. Напевно, якби у мене був син, усе було б набагато легше, адже свекруха постійно і невпинно порівнювала двох дівчат. — Опа, а чого це твоя Ксюшка ще не розмовляє? Он у Нінки дочка вже вірші у цьому віці читала. А Ксюша якось відстає… може, до фахівця варто звернутися? — говорила та при кожній зустрічі з онукою.

Після кількох таких разів, зрозумівши, що свекруха не любить мою дочку, а користується нею для виявлення сильних сторін дочки Ніни, я заборонила ходити до нас і бачитися з онукою. На всі їхні свята ходить лише мій чоловік – один. Він розуміє мене, ми через цю тему не сва римося, тому що він не раз уже бачив, як його мати rнобить нашу малу. Про золовку, яка на всю їхню рідню мене зrаньбила, виставивши мене невісткою, що зале тіла, я взагалі мовчу. Може, я й надто принципова, але мені такі родичі не потрібні.