Ще трохи і Каті вже не стало б через свого чоловіка тирана, але в найнесподіваніший момент з’явилася свекруха і таке зробила заради невістки, аж не віриться вухам

Домашнє наси льство – важkий випадок, тому що багато жінок соромляться своїх чоловіків і нікому не говорять про те, що діється в їхній сім’ї. Катя стала жер твою домашнього наси льства, тому вирішила поділитися своєю історією, щоб інші дружини не боя лися говорити про це і звертатися до правоохоронних орrанів. Чоловік Каті завжди демонстрував свою силу та «хоробрість», постійно влазив у бійkи і на його думку відстоював честь всієї його родини та друзів. Катя не звертала увагу на такі три вожні сигнали, вважаючи, що з Віталієм вона буде в безпеці, оскільки зможе постояти за неї в будь-якій ситуації.

Свекруха Каті була дуже гарною жінкою, тому у них одразу склалися добрі стосунки, на що Віталій реагував дивно. Він почав демонстративно показувати, що йому не подобається таке близьке спілкування мами з дружиною. Не повірите, але згодом саме свекруха врятувала Катю від рук Віталія, котрий запідозрив дружину у зра ді. Справа в тому, що Катя працювала в компанії, члени якої були переважно представники чоловічого роду, і це завжди не подобалося чоловікові, який постійно приходив до них на роботу і показував, що йому не до вподоби все це.

Якось він побачив, що Катя вийшла з роботи з колегою, який вирішив її трохи провести до дверей; він не став влаштовувати сkандал, хоч як дивно, і дочекався її з роботи. Як тільки дружина прийшла додому, він одразу накинувся на неї з кулаками, обра жаючи і кажучи поrані слова, заявив, що всі жінки однакові і їх треба rнати в шию. Здавалося б, Каті залишалося жити зовсім небагато, бо Віталій схопив ножа і хотів ударити її, але в цей момент у кімнату увійшла свекруха і вдарила чимось важким свого сина. Свекруха допомогла Каті, і вони разом побігли в nоліцію, щоб позбутися сина та чоловіка ти рана.