У мами 8 дітей — 90 онуків — в одній британській сім’ї, що складається з 6 поколінь, що живуть в один і той же час

Сім’я надзвичайно важлива для багатьох людей в світі. Для однієї сім’ї в Шотландії сім’я — це все. Їхня сім’я неймовірно дружна, і кожен її член дуже важливий друг для друга. Одна жінка на ім’я Мері Маршалл — найстаріший член її сім’ї, і вона допомогла створити шість поколінь, які все живуть одночасно. У цій неймовірною жінки вісім власних дітей, і у неї 90 онуків. Тільки уявіть, як виглядає їх обідній стіл під час свят!

На щастя, вся сім’я дуже близька і ніжно любить один одного. Хоча у них є свої злети і падіння, як і у будь-який інший сім’ї в світі, вони залишаються близькими протягом багатьох років і роблять все можливе, щоб відвідувати один одного, що не так вже й складно, оскільки всі вони живуть в одному і тому ж районі. Таким чином, вони все ще можуть бачити один одного і підтримувати зв’язок зі своєю великою ро диною.

Їх велика ро дина — це не просто радісне свято для її членів, а й для всієї Шотландії, оскільки сім’я Маршаллом — єдина відома сім’я в країні, в якій живуть шість поколінь. Насправді, вони є єдиною відомою ро диною в Сполученому Королівстві, яка зробила це.

Вони досягли цього рубежу в травні 2021 року, коли нар одився наймолодший член їх сім’ї. Хоча вони ще не побили світовий рекорд Гіннеса для найбільшого кількість поколінь в одній ро дині, їм залишилося всього одне покоління до того, щоб встановити рекорд, і два — до того, щоб побити його.