Коли родичі доріkають мені, мовляв, у мене вдома старий ремонт, то я просто хихотіла собі під ніс. Адже вони не знають про одну дуже важливу річ

Звати мене Карина, і мені 32 роки. Я заміжня, дітей у нас поки що немає, тому що я ніколи не хотіла мати дитину. Мій чоловік підтримує мене, і він теж не хоче, щоб у нас була дитина. Справа в тому, що я дуже люблю подорожувати та насолоджуватися життям. А якби у нас була дитина, ми б не змогли кататися світом. Ми живемо у невеликому селищі, роботи тут небагато, але і я, і мій чоловік працюємо. Нам вистачає і на спокійне життя, і на подорожі. В інтернеті дуже часто бачиш, особливо в Інстаграмі, людей, які роблять дуже дорогий та гарний ремонт у будинку.

Вони наймають спеціальних дизайнерів, беруть великі кредити, а потім роками гасять його. Так, на фотографіях все дуже красиво виглядає, але ми всі чудово знаємо, що, якщо не стежити за цим ремонтом, не робити прибирання, коли особливо в будинку є діти, то через кілька років від цього гарного ремонту нічого не залишиться. Між гарним ремонтом і подорожею я звичайно вибираю подорож, тому що в будинку у нас все акуратно, хоча ремонт старий, але шпалери у нас чисті, стелі чисті, підлога чиста, тому що я мою його щодня.

Щотижня роблю генеральне прибирання. Загалом, у мене в будинку постійна чистота та затишок. Нам не заважає те, що маємо старий ремонт. Я волію замість цього ремонту подорожувати світом, побувати в різних країнах, насолоджуватися життям. Деякі заради якихось ремонтів, крім своєї квартири, нічого не бачать. Звичайно, якщо є засоби та умови, за яких ви можете зробити ремонт та подорожувати, то це буде чудово. Але якщо ви стоїте перед вибором, потрібно обов’язково вибирати подорожі. Навіть найкращий ремонт не дасть вам таких емоцій, як захоплення від відвідування нової країни.