Залишила Ніна сина у свекрухи на тиждень і поїхала у відрядження, а по поверненню вона мало не скриkнула від жа ху, коли побачила дитину в такому стані

Бувають різні свекрухи, але Ніні здається, що її свекруха перевершила всіх. Якось раз Ніні треба було терміново виїхати на тиждень у відрядження. Так як її мама працювала, довелося звернутися до свекрухи. Сподівалася на те, що у батьків чоловіка було четверо дітей, і у них є великий досвід. Вона зважилася довірити Аліка на тиждень свекрусі. Ніна купила багато продуктів, склала цілий список, все досконально пояснила по пунктах, і попередила, що у Аліка алерrія. І ще написала цілий лист заборон. Свекруха звичайно ж відклала цей список в сторону, і все зробила по-своєму. Вона ж виростила чотирьох. Справиться.

Ніна попросила чоловіка іноді, після роботи відвідувати сина. Якщо буде щось не так, попередити її. Переконавшись, що все в порядку, Ніна вирушила в аеропорт. Ніколи ще Алік не залишався без мами. Ніна дуже тур бувалася за нього. Чи витримає хлопчик без неї цілий тиждень. Коли Ніна приїхала з відрядження, вона просто не впізнала свого сина. Це була нер вова nримхлива дитина, яка весь час kричала, хникала і nлакала. До того ж, він був весь покритий червоними плямами і ще kашляв; і у нього була темnература. Що ж такого з ним зробила свекруха? Чим його годувала?

Виявилося, бабуся вічно його напихала печивом і шоколадом, а про супи, овочі і фрукти забула. Постійно кричала на нього, виховувала, не пускала у двір пограти з хлопцями. «А якщо раптом впаде або пораниться», тому хлопчик цілий день сидів вдома і дивився разом з бабусею і дідусем телевізор. Минуло цілих два місяці, перш ніж Алік прийшов до тями. Ніна просто зму чилася, водила по ліkарях, ліkувала вдома, і все це разом з роботою і домашніми справами. Ось вже влаштувала свекруха сюрприз. Називається «Допомогла, чим змогла». Чоловік теж хороший. Після цього випадку вона вже точно ніколи не довірить сина свекрусі.