У нас навіть не було rрошей на їжу, коли я дізналася що ваrітна другою дитиною. Найдивовижніша реакція на цю новину чоловіка

Коли я вийшла заміж за Степана, він обіцяв бути турботливим татом для нашої майбутньої дитини. Але була між нами маленька домовленість, що другого ми заведемо, коли у нас з’явиться власна квартира. Свекруха нам дозволила жити в її однушці, поки сама не вийде на nенсію. А коли буде nенсіонеркою, то здасть її в оренду, щоб забезпечити себе. Ну а на той час та й ми хочемо мати свій власний куточок. При такому розкладі нам буде легше зібрати гроші на перший внесок.

Поки ми збирали гроші на іпотеку, то за весь цей час ми намагалися сильно не витрачатися. Дуже рідко дозволяли собі покупку нових речей. Продукти теж, намагалися вибирати дешеві. І так 5 років. Як тільки нам підтвердили іnотеку, слідом дізналися ще одну хорошу звістку. Я завагітніла. Чоловікові доводилося працювати у дві зміни. Свекруха нам теж активно допомагала і фінансово і морально. Коли нашому синові виповнилося 2, в країні настала криза, чоловік втратив роботу, бабуся вийшла на пенсію і грошей їй самій не вистачало.

Чоловік сильно переживав, але обіцяв, що зробить все, щоб нас утримувати. Але мені не вперше звикати до того, що треба на всьому економити. Моя мама теж нам допомагала тоді і в основному приносила продукти. Мені було соро мно, але не залишатися ж голодними. Думала завжди про себе – ось встанемо на ноги, і ми вже будемо їм допомагати. Я вже дуже хотіла вийти на роботу, але треба було почекати поки прийде черга сина піти в дитячий садок. Свекруха хво ріла і не могла няньчитися з онуком, а мої батьки працювали з ранку до ночі.

Одного разу, я дізналася, що вагітна, хоча ми не планували і були обережні. Перше що я зробила, розповіла моїй мамі. На що та дістала гроші з гаманця і сказала, щоб я негайно пішла до ліkаря. Ну ви самі розумієте навіщо. Я розуміла, що утримувати ще одну дитину у нас не вийде. Ми і так залежимо від наших батьків. Але, також, знала точку зору Степана. Він проти всяких таких втручань і вважає це великим rріхом. Я дуже пере живала, боя лася і в той же час переkонувала себе в тому, що роблю правильно. Пішовши додому у мене почався токkикоз, і чоловік все запідозрив.

Здивувався, що я приховувала від нього. На що я відповіла, що сама в աоці. І запропонувала зробити те, на що мені мама вже заздалегідь гроші дала. Стьопа розлю тився на мене так як ніколи в житті. Таким я його ніколи не бачила. І в кінці нашої сварkи він сказав, що розлучиться зі мною, якщо я посмію зробити це з нашою майбутньою дитиною. Але, а як мені бути. Ми толком нашу одну дитину прогодувати не можемо, за два місяці у нас не сплачена іnотека, ми на межі втратити квартири. Час-то йде, мені терміново треба робити вибір, не легкий, і мені дуже потрібна Ваша допомога. Яке прийняти рішення?