Мій ребенека не переставав плакати. У якийсь момент до нас підійшла дівчинка, глянула на мого малюка і сказала

Моя піврічний донька сильно розплакалася. Я сиділа з малятком на лавочці і робила марні спроби її заспокоїти. Проходячи повз, деякі люди засуджували мене, а інші цікаво заглядали в коляску. Коли повз проходили чоловік з дівчинкою близько 8 років, малятко цікаво глянула на нас. Як тільки вона почала цікавитися, хто ж плаче в колясці, чоловік прискорив крок. — Таточку, там же малюк плаче! Куди ти йдеш? — промовила вона і показала пальцем на нас. — Аліса, йдемо, — незворушно сказав чоловік і взяв дочку за руку.

— Ну, татко! — Аліса обурено глянула на тата, як ніби він вередує — а вона його заспокоює, — там же малюк! І він плаче! Дівчинка рішуче попрямувала до нас, відпустивши руку батька. — Малюк, ну не плач! Хлопчаки не повинні плакати! — заявила Аліса, заглянувши в коляску. У дочки була червона коляска, тому, не розумію чому, але дівчинка вирішила, що там лежить хлопчик. Дочка тут же заспокоїлася і стала пильно дивитися на Алісу. — Це не хлопчик, це дівчинка, — промовила я.

Дівчинка деякий час про щось думала. — А як звуть вашу дочку? — Соня. — Яке чудове ім’я! — із захопленням сказала дівчинка, а потім зробила серйозне обличчя і сказала, — Соня, навіть якщо ти дівчинка, чи то плакати все одно не можна. Моя мама каже, що коли ми плачемо, то очі стають великими і червоними. І це виглядає абсолютно негарно. Дочка все також пильно дивилася на Алісу.

По всій видимості, вона зовсім забула про те, через що плакала. А через пару хвилин дочка почала посміхатися. У дівчинки теж з’явилася посмішка на обличчі, і вона сказала: — Ну все, я побігла, а то татко вже зачекався мене. Мама сказала, що чоловіків не можна змушувати довго чекати! Інакше вони можуть розлютитися, а ми цього не хочемо. Мені стало дуже смішно від висловлювань Аліси, але я стрималася.

Раптом захотілося побачити маму цієї чудової дівчинки. Я думаю, вона чудова жінка, раз змогла виховати таку розумну і чуйну дочка. Аліса повернулася до батька, а ми з Сонею побрели в протилежному напрямку. Донечка посміхалася всю дорогу. Напевно, згадувала особа Аліси і її слова про те, чому дівчатка не повинні плакати …