Донька заявила, що не збирається вступати в інститут, а заміж вийде. Мати трохи не застигла на місці від її слів

— Мила, ти знову книжки читаєш? А хто буде готуватися? – запитала мама у дочки. — До чого готуватися, мамо? — Як до чого? До іспитів! Ти подивися на неї,- сказала вона чоловікові, який теж читав книгу,- у неї скоро ЗНО, а вона читає романи, замість підручників. — Мам, будь спокійна. Я до іспитів готова, як-небудь здам! — Що значить як-небудь? Ти набереш низькі бали. — Ну і що? — Мила, ти зну щаєшся? Як з такими балами ти у ВНЗ збираєшся?

— А я збираюся? — Данило, поговори з дочкою! Я вже не в силах. — Про що треба поговорити? – чоловік навіть не слухав. — Про її майбутнє. А якщо вона не здасть іспити? – у матері вже голова почала паморочитись. — Ну і що, мам? Не вступлю? Нічого, вийду заміж! — Чого? — мати розгубилася. — Ну, заміж! — А ідея хороша! – заявив батько.

— Ви з глузду з’їхали? Чи знущаєтеся наді мною? Спочатку потрібно вчитися, а потім думати про особисте життя! Хіба не так? — Не знаю,- повагався батько,- у мого начальника є дочка. Вона кілька років тому закінчила аспірантуру, захистилася і залишилася старою дівою.

— Бачиш мама, а я ж теж така. Раптом теж вступивши перестану думати про особисте життя і залишу вас без онуків,- сказала дочка. — Так, люба. Таке цілком може бути,- засміявся батько,- Міла ж у нас така вперта і буде досягати висот. У нас буде донька професорка, але з часом вона стане старою дівою. А я хочу мати купу онуків. — Трьох, тато, тільки трьох! – заперечила дочка. — Перестаньте жартувати. Я про серйозні речі кажу. — Ладно, мам.

Дай відповідь мені на одне питання. Ти ж сама не вступила і вийшла за батька? -Взагалі-то… — розгубилася мати,- так, але я потім поступила на заочне. — Бачиш? Я і зі своїми низькими балами туди піду. Головне, щоб нерви залишалися міцними. Ось моя однокласниця. Ледь у дурку не потрапила через іспити. А зараз п’є в день десять таблеток, щоб відновити здоров’я. — Що? Ж ах якийсь,- мати завмерла,- не можна ж через іспити так сильно нервувати. — Не з-за чого не можна.

Але хтось у нас вчора купив нову партію заспокійливих. Хіба не так, жіночко? – запитав дружину батько. — Да ну вас! – відповіла дружина,- сперечаюся з тими у кого сталеві нерви, сама нервую. Мені це треба? – сказала вона і зібралася піти, але зупинилася, — але дивіться, якщо Міла не здасть іспити… Ви в мене отримаєте! — Ладно, шеф,- сказали хором батько і дочка.