Свекруха заявила, що ми зобов’язані дати притулок мамі її чоловіка, тому що їй не хочеться за нею доглядати

У моєї свекрухи троє дітей. Старший з них мій чоловік. У родині Яша завжди стояв осторонь. Причина проста: свекруха народила його «в дівках». Його молодші сестра і брат з’явилися вже в законному шлюбі.Свекруха примудрилася з 3-х річною дитиною охомутать досить заможного чоловіка. Вітчим чоловіка одним з перших почав свою справу, відкрив якийсь кооператив ще в кінці 80-х.

Благополучно пережив 90-і, не розорився в двохтисячному.Дітей на своїх і чужого вітчим Якова ніколи не ділив. Порівну купував одяг, іграшки, порівну і ременя міг всипати, якщо було за що.А от свекруха нащадків розділяла:

— І навіщо я тебе народила, — частенько говорила синові, — всю сімейну картину псуєш. Всі у нас біленькі, а ти весь в тата народився. Чорний, як смола.Чим був винен Яків, який квиток в життя у мами не випрошував — незрозуміло.Тим більше, що матері він не завадив побудувати особисте життя.А у вітчима грошей завжди бракувало і зайвий рот в сім’ї нікого не обтяжував.

Ставлення матері до Яші засвоїли з дитинства і молодші сестра з братом. Уже в дитячих сварках: «ти ніхто», «ти нам не рідний», «мій папка тебе напуває і годує», — щедро звучало з вуст сестри Марини і брата Артема.- Знаєш, — говорив чоловік ще в перші місяці нашого шлюбу, — у мене таке відчуття, що вітчим єдиний мій рідний чоловік в цій родині.Зі свекрухою я майже не спілкувалася, ну не цікава їй була дружина нелюбимого сина, при знайомстві вона подивилася на мене гидливо і мовила:

Ну чого ще було чекати від нього? Живіть, як хочете і де хочете.І ми жили. Знімали квартиру, зате ні від кого ні в чому не залежали. А через рік після весілля вітчима не стало. Раптово.

Точніше раптово для всієї родини, сам свекор, ніби щось відчуваючи, паперу упорядкував.Будинок дістався свекрухи, а кожному з дітей, включаючи і пасинка, вітчим відписав по двокімнатній квартирі. Вся нерухомість була оформлена дарчими. А основне заповіт, яке стосувалося фірми, вітчим чоловіка ухвалив розкрити через півроку.