Мій син приніс додому свою дитину, коли йому було всього 16 років

Мене звати Тетяна. Мені сорок років. Я живу в селі, в п’ятдесяти кілометрах від райцентру. Колись у мене була повна сім’я, але кілька років тому я овдовіла. Синові, Дімі, тоді було всього десять років.Довелося мені ростити його абсолютно одній. Я зробила все, щоб моя дитина виросла добрим і порядним і ось до чого це призвело.Після дев’ятого класу Діма вступив до будівельного технікуму в райцентрі.

Жив він тепер там, додому приїздив тільки у вихідні, і то не в кожні. Навчався мій хлопчик добре, але от в особистому житті, як виявилося, накоїв справ …Після закінчення другого курсу син, як завжди, мав приїхати додому в село на канікули, але щось затримувався. Приїхав Діма раптово, через два тижні після закінчення навчання і не один.

Коли я відкрила двері синові раннім літнім ранком, то подумала, що ще не прокинулася і мені ввижається. В руках у Діми був згорток з новонародженою дитиною.- Знайомся, мама, це Вікторія!- В сенсі? Чия це дитина, синок?- Моя…

Прости, мам, я не міг залишити її в пологовому буди нку …Мені здавалося, що це сон, і я до сих пір сплю. Я закрила очі, кілька разів струснула головою і, про всяк випадок, ущипнула сама себе. Розплющивши очі, я побачила все те ж саме: син ніжно тримав в руках доньку і цілував в крихітний носик.- Дім, а може ти мені розкажеш, що сталося і звідки у тебе ця дівчинка?- Розповім, звичайно …

Син почав свою розповідь. Відразу після вступу до технікуму, він познайомився з Ариною. Вона вчилася в іншій групі і сподобалася Дімі. Аріна відразу здалася синові якоюсь особливою, у неї не було модних нарядів і яскравого макіяжу, як у інших дівчат. Незабаром Діма дізнався, що ця дівчина з дитячого будинку. Через деякий час вони почали зустрічатися.

А потім син поїхав на літні канікули …Коли у вересні Діма повернувся, то дізнався, що його дівчина мало не наклала на себе руки, вона злякалася, що він її кинув. І ось тут, на доказ справжнього кохання, у Діми і Аріни почалися справжні, дорослі відносини, які незабаром обернулися вагітністю.

Діма боявся зізнатися мені, що збирається одружитися. Вони з Ариной вирішили дочекатися вісімнадцятиріччя обох, щоб одружитися без попиту. Дитина ж мав народитися на початку червня, як раз перед канікулами. Але сталося непередбачене: Аріни Герасимчука під час пологів … Виявляється, що у неї був порок серця та народжувати їй було протипоказано.

Дімі довелося зробити неможливе, щоб забрати доньку. Він в прямому сенсі ночував під вікнами пологового будинcку і домігся того, щоб маля не відправили до будинку маляти, а віддали йому.

Завідуюча зглянулася над нещасним хлопцем і допомогла оформити дитину на нього.Дізнавшись про цю сумну історію, мені нічого не залишалося, як прийняти внучку. Діма перевівся на заочне, і почав працювати у себе в селі на фермі.Дочку він дуже любить і піклується про неї. Мені здається, він бачить в ній риси коханої дівчини … Ось такий порядний виріс у мене син.