Чоловік віддав останні гроші голодному хлопчиськові. Через двадцять років в його будинок увійшов мільйонер

Саша приїхав до рідного міста відкривати новий бізнес. Хлопець давно тут не був і, може бути, не приїхав би і тепер, але була у нього тут одна справа, яку він повинен був зробити.Згадувати про своє » щасливе «дитинство Сашкові не хотілося, та й згадати було нічого. Вічно п’яні батьки, пропуски в школі і розбирання в різних соціальних комісіях …

Саша сам дивувався, як він вирвався з цього замкнутого кола, ледве-ледве закінчив школу і вступив на навчання на дизайнера, завдяки своєму природному таланту художника.Зараз у нього було своє рекламне агентство з повним штатом співробітників, але в своє рідне місто він відправився сам, щоб почати рекламну програму розкрутки мережі кафе свого компаньйона по бізнесу, і віддати борг людині, завдяки якій він повірив у людську доброту і в своє світле майбутнє .

Зустріч з цією людиною сталася в той день, коли маленький хлопчик Саша бродив по вулиці і боровся з почуттям голоду.У цей день батьки напилися вже з самого ранку, і додому йти не було потреби, крім бруду і порожнього холодильника вдома нічого не чекало.

Іноді хлопчисько займався жебрацтвом, але в цей день від нього все відмахувалися, і він вже був готовий заплакати від того, як йому хотілося їсти.Він дійшов до міської поліклініки, з якої якраз виходив чоловік.»Дядько, може, дасте трохи грошей? — запитав він у чоловіка, — Тато з мамою напилися, а я їсти так хочу, що аж живіт зводить! »

Чоловік зніяковів, але, подумавши, простягнув хлопчикові трохи грошей і бутерброд. «Ех, немає у мене нічого більше, — сказав він Саші, — останні копійки на автобус відклав, але, так і бути, купи на них собі хоч склянку чаю гарячого, щоб не всухом’ятку, а я бігом до роботи добіжу, тут не так вже й далеко »Сашка мовчки розгорнув бутерброд і вп’явся в нього зубами.

«Спасибі, дядьку, — сказав він з набитим ротом слідом чоловікові, — Я постараюся все повернути».Напевно, саме в цей день Саша поставив перед собою мету чогось досягти в житті і стати багатим.І ось через 20 років Олександр побачив в інтернеті пост про те, що чоловікові терміново потрібні гроші на лікування за кордоном.

Oлексадр відразу впізнав того самого чоловіка. Він вирішив особисто передати гроші, так як боявся перераховувати їх, тому що сума була надзвичайно великою.На щастя, все пройшло успішно. Чоловік не одразу навіть згадав про Сашка і просто не міг повірити, що навіть таке маленьке добро може повернутися …