Поїхала забирати доньку зі школи, як тільки вона мене бачила, попросила якнайшвидше поїхати додому пообідати. Я здивувалася: адже я їй даю гроші на їжу. Виявилося

Я щодня забирала доньку зі школи. Цього разу, як тільки вона мене побачила, попросила якнайшвидше поїхати додому пообідати. Я здивувалася: адже я їй даю гроші на їжу.

Як мені розповіла дочка, її однокласнику не дають кишенькових витрат і вона поділилася з ним їжею. Я була щаслива, що правильно виховала дочку, але так тривати не могло, моя дитина залишається напівголодною. Коли нас викликали на батьківські збори, одна з матусь порушила питання про цього хлопчика. “Він спустошує тарілки після дітей.

Не вимагає і не краде їжу, а чекає, доки вони закінчать і доїдає за ними.”, — здивовано вигукнула вона. ‘Чому він наших дітей навчить? Хіба такий приклад вони мають брати зі стін школи? Усі матусі почали наперебій скаржитися, а мати хлопчика була готова крізь землю провалитися від сорому. Але вона зібралася і дала відсіч. Що ви таке кажете? Хіба можна так із дитиною? Чому ви навчаєте своїх дітей, чому не залишаєте в їхніх серцях місце чуйності та людяності?» — сказала вона.

Інша мама сказала, що діти розумніші і добріші за дорослих, раз ділилася з ним, і замість того, щоб принижувати і дорікати, краще вже згуртувалися і допомогли цій сім’ї. Адже сплатити один сніданок дитині для них не дорого.

Одна з батьків поклала гроші на стіл викладача. Мати хлопчика почала відмовлятися. Слідом за цією жінкою поклали гроші та інші, чого вистачило б до кінця року. Так вирішилося питання. І я зрозуміла, як мало потрібно людині для щастя: лише розуміння і підтримка — і може комусь стане трішки легше на цій землі.