На наступний день, після роботи, я побігла в дитячий будинок, але Льоші там вже не було

Усім привіт! Я Людмила, в шлюбі з чоловіком більше 10 років, у нас є 9-річна дочка і 4-річний син. Раніше ми жили в селі, поки синочок був зовсім маленьким. А коли йому виповнилося 3 роки, вирішили переїхати в місто. Взяли квартиру в іпотеку, згодом я вийшла на роботу.Одного разу, проходячи повз одного будинку, я побачила у вікні діточок.

Спочатку прийняла цей заклад за садок, але потім прочитала на табличці, що це — дитячий будинок-інтернат.У той день на роботі все було як завжди. Йшла в той вечір додому і побачила біля того самого будинку дітей, які гуляли на майданчику.

І тільки один хлопчик, якому було близько 3 років, стояв біля паркану сумний і самотній. Коли він подивився на мене, я побачила в цьому погляді стільки печалі … Не зумівши пройти повз, я підійшла до нього.-Здрастуй, малюк. Як тебе звати? — звернулася я до хлопця.-Льоша! — відповів він.

-Льоша, яке гарне ім’я. — прямо як у мого чоловіка, подумала я про себе. — А мене Люда. Будемо товаришувати? — і я полізла в сумку шукати солодощі, які завжди носила з собою.Льоша взяв цукерку і відповів згодою на мою пропозицію дружби.

Ми попрощалися і він втік. А я пішла за своїм сином в сад. Всю дорогу не могла викинути з голови думки про хлопчика з очима дорослої людини, було в них стільки страждання і недовіри до людей.Коли діти заснули, я вирішила розповісти про хлопчика чоловікові. Йому теж було дуже сумно. За що я люблю його, так це за доброту і співчуття, в першу чергу.На наступний день, знову ввечері, я поверталася з роботи і побачила свого маленького друга.

-Здрастуй, Льошка! Ну як ти тут? — підійшла я до нього і простягла шоколадку.-Нормально! — відповів він. — Дякую, Люда. — раптом на його обличчі з’явилася усмішка.Видно було, що його маленьке дитяче серце починало відтавати. Яким же гарненьким карапузом він був, так шкода … де ж його мати? Такий маленький, а вже такий самотній.

Так пройшло близько двох місяців, як я кожен день заходила до Льоші в інтернат, кожен раз балуючи смакотою ,іграшками. Я розуміла, що не можна так, адже він прив’язується до мене, а потім складно буде відвикнути, але нічого вдіяти з собою не могла.-У Льоші днями день народження, це як раз в суботу, може, сходимо привітаємо його? — запропонувала я чоловікові.

Він відразу ж погодився, сказав, що і дітей добре б взяти.В суботу ми купили в дитячому магазині вантажну машину, яку вибрав для Льоші мій син. Дочка обрала кульки і солодощі. Всі разом ми вирушили вітати іменинника. Коли Льоша нас побачив, просто завмер. Кожен член сім’ї познайомився з моїм дружочком. Подарували йому подарунки.

Льоша був в шоці, спочатку засміявся, а потім різко кинувся мені в ноги і заплакав.-Мам, мам … тільки не залишай мене! Обіцяю поводитися добре, тільки не кидай мене. Я дуже люблю тебе, мамо!

Вихователька забрала його і сказала нам:-Навмисно ви це все, він прив’язався до вас і думав, що ви його забирати прийшли. А тепер що, бачите?Весь день ми всі мовчали. Вночі так і не вдалося заснути, я багато думала.На наступний день після роботи я помчала в дитячий будинок, але Льоші на вулиці не було. Я запитала у виховательки, де він, вонавідповіла, що захворів на пневмонію і його відвезли до лікарні.

Я попросила сказати мені, де він лежить.-Добре, я дам вам адресу лікарні. Тільки ви б щось вирішили … — сказала вона.-А ми вирішили! Хочемо усиновити Льошу! — заявила несподівано я.

-Добре, тоді будемо вас чекати. Потім я побігла на роботу до чоловіка і розповіла про своє рішення. Він посміхнувся мені і запитав:-А ти зможеш відразу двох Льошок любити?Поки Льошу молодшого лікували в лікарні, нам вдалося оформити всі необхідні документи для усиновлення. Після виписки ми привезли його додому: яким же він був щасливим!-Знайомтесь з моїм рідним братом! — гордо заявляв наш син, знайомлячи Льошку зі своїми друзями