З сукні, якц подарувала бабуся, вона дуже швидко виросла — але так нікому і не віддала її

Бабуся повернулася з відпочинку і подарувала внучці плаття, куплене в Італії. Вона розповіла, що це плаття — для особливих свят і випадків, і що кожен день його носити не можна.На превеликий жаль Анютки, свят найближчим часом не було, а з більш-менш значних подій був хоровий виступ дитячої музичної студії, в яку дівчинка ходила за рішенням мами і бабусі, особливо не радіючи досить нудним репетиціям.

Але в шафі висіло приголомшливе плаття, яке так хотілося одягнути і відчути себе принцесою! Анюта з небувалою ретельністю стала вчитися на заняттях, щоб керівник хору раптом не вивів її зі складу для концертного виступу. Вона співала вдома, співала в дитячому саду, батьки і бабуся вже напам’ять знали слова пісень для виступу, а Ганнуся, не заспокоюючись, відпрацьовувала інтонації.

І ось довгоочікуваний день! Коли плаття діставали з шафи, малятку здалося, що воно саме вилетіло і обняло її фігурку. Мама доповнила плаття легким поясом з рожевим бантом, біляві локони красиво лягли на плаття, і Анюта перетворилася в справжню маленьку принцесу.

Правда, їй самій хотілося здаватися в цій сукні феєю.Коли приїхали в музичне училище, в залі, де проходив концерт колективів, несподівано зустрілися з ведучим концерту, який сказав, що хор повинен виступати в класичному костюмі «білий-чорний».Анюта мало не заплакала, уявивши собі, що з неї зараз знімуть її рожеву мрію і натягнуту білу блузку і чорну спідницю.

Але мама, коли ведучий пішов за куліси, оголосивши дитячий хор, обняла доньку і шепнула їй на вушко: «Ну, ми будемо з бабусею дивитися, як ти виступаєш», і легенько підштовхнув її на сцену. Анюта від надлишку емоцій зайняла не своє звичайне місце, у другому ряду, а вискочила по центру в першому. Міняти дітей місцями було пізно, так як вже зазвучали перші акорди оркестру, і Аня так і залишилася на самому видному місці в хорі.

Як потім з’ясувалося, концерт був організований для італійських спонсорів, присутніх в залі. Природно, вони виділили маленьку співачку з нудного чорно-білого фону всіх інших, і висловили своє захоплення тим, як Анюта виконувала свою партію.

Ведучий і керівники училища зробили вигляд, що все так і було задумано, познайомили гостей з Анютою, від яких вона отримала подарунки та запрошення до Італії.Дівчинка була на сьомому небі від щастя.

Її чарівне плаття зробило неможливе — тепер вона поїде на сонячний півострів і буде виступати у великому залі, де збереться багато знаменитостей.Ганні, після того пам’ятного концерту, став дуже подобатися спів. З сукні, яку подарувала бабуся, вона незабаром виросла, але ні за що не погоджувалася віддати її комусь, дістаючи із шафи і розгладжуючи складки на оборці