Після розлучення Андрій і раніше брав до себе на вихідні дочку, не помічаючи, що його другій дружині все це не дуже подобається

Після розлучення Андрій і раніше брав до себе на вихідні дочку, не помічаючи, що його другій дружині все це не дуже подобається. Одного разу Ольга запропонувала у вихідні не забирати Настю, а вдвох поїхати до її батьків. Але Андрія такий розклад не влаштовував, і він зробив вибір на користь своєї дочки. Андрій не прагнув до розлучення; він навпаки всіма силами намагався зберегти сім’ю, але пара все-таки розійшлася.

Коли Андрій розлучився зі своєю дружиною, його доньці виповнилося всього два роки. Свою дружину чоловік любив дуже сильно і по-справжньому, але, як це у багатьох буває, пара просто не зійшлася характерами. Вони просто вирішили, що не підходять один одному, і розлучилися.Спочатку їхні стосунки трималися на дружбі. До весілля Андрій та Надія дружили 7 років, потім раптово вирішили одружитися, бо чоловік закохався.

Ось тільки з боку Надії любові так і не з’явилося. Після розлучення маленька Настя залишилася жити з мамою, але Андрій кожні вихідні забирав її до себе. Через кілька років самотності чоловік зустрів Ольгу. Жінка працювала з ним на одному підприємстві, і, здавалося, що їх зустріч — справжня доля. Пара почала зустрічатися, і вже через рік Андрій зробив своїй дівчині пропозицію.

Як і раніше, Андрій брав до себе на вихідні Настю, не помічаючи, що його дружині не дуже-то подобається все це. Так, навіть якщо б і помічав, він же розуміє, що Настя для Ольги поки що чужа людина, і потрібен час, щоб вони могли подружитися, познайомилися ближче.

Одного разу Ольга запропонувала у вихідні не забирати Настю, а вдвох поїхати до її батьків. Але Андрія такий розклад не влаштовував. Він два роки був поруч з дочкою, і після розлучення все одно не переставав з нею спілкуватися, а тут хтось намагається все це припинити, нехай навіть це і законна дружина.

Ольгу це дуже образило, адже вона планувала вийти заміж за Андрія і звести його спілкування з донькою нанівець, тому що саме дочка була у її чоловіка була на першому місці, а не вона.Якось Андрій знову забрав Настю на вихідні, приїхав додому, але Ольги не було. Подзвонив, а вона сказала, що поїхала до батьків, і щоб він її не чекав. Це анітрохи його не засмутило.Він сходив з донькою в магазини, накупив їй одягу, іграшок, зводив в кафе, в загальному, добре провів час.

Коли Андрій привіз Настю назад до мами, то розговорився з колишньою дружиною. Виявляється, їй випало відрядження в інше місто, і дівчинку ні з ким було залишити. Андрій дуже зрадів тому, що малятко зможе пожити у нього тиждень, і погодився забрати її до себе. Ось тільки його законна дружина цьому була не рада. У підсумку Андрій зрозумів, що Ольга ніколи не зможе полюбити його дочку і вирішив розійтися з нею.

Не всім вдається полюбити дітей від першого шлюбу чоловіка. У чому винні діти, в помилках дорослих? Як можна бачити в особі маленької дівчинки суперницю?Андрій не знав відповідей на ці питання, тому його вибір був очевидний. Він просто вказав Ользі на двері, викликав їй таксі і дав грошей на перший час.Він подзвонив своїй колишній і запитав дозволу виїхати з донькою у відпустку на море.

Жінка подумала і погодилася, тим більше, що у неї почало клеїтися особисте життя, і вона хотіла побути удвох зі своїм новим обранцем і майбутнім чоловіком. Зараз Настя виросла, перетворилася на писану красуню, дуже схожа на свою маму. Вона щотижня приїжджає до свого батька, і привозить двох онуків. Чоловік ні крапельки не пошкодував, що тоді вибрав саме дочку. Андрій більше не одружився.На жаль, не всі чоловіки так чинять. А такі, як Андрій, гідні великої поваги!