Марія вже багато років вважала себе дуже щасливою жінкою

Марія вже багато років вважала себе дуже щасливою жінкою: хороший чоловік, свекруха, яка дуже добре ставилася до неї, здорові батьки, які ще самі все можуть робити і за якими не потрібно доглядати. Має вона квартиру, хороший автомобіль і чоловік добре заробляє. А минулої осені все раптом змінилося. Рідна сестра чоловіка залишилася на боці Марії, а ось його мати і розмовляти з невісткою не хоче

Марія вже багато років вважала себе щасливою жінкою: хороший чоловік, свекруха, яка дуже добре ставилася до неї, здорові батьки, які ще самі все можуть робити для себе і за якими не потрібно доглядати.Подружжя має свою квартиру, хороший автомобіль, чоловік Марії Віктор добре заробляє, його цінують і поважають на робочому місці.

Але в один день все змінилося: тепер мати Віктора і знати не хоче невістку, та й син тепер небажаний гість у їхньому будинку.А сталося все ще в минулому році. Восени все сиділи вдома, Віктор теж працював дистанційно, адже багато заклади закрилися в зв’язку з ситуацією в світі. А сама Марія якраз чекала дитину.Тоді не стало батька Віктора, і він збирався їхати до мами — організовувати прощання.

— Не їдь хоч ти, Марія, адже тобі зараз цього краще не робити, тобі потрібно вдома сидіти, адже дитина скоро буде, — сказала Марії мама.Віктор поїхав один.А свекруха з тих пір образилася на неї і на сина свого гнівається. Каже, що не хоче розмовляти з людиною, який неповажав її чоловіка.Навіть рідна сестра Віктора на стороні Марії.

Пояснює мамі, що дружина Віктора вчинила мудро в цій ситуації.Але свекруха досі ображається, хоча стільки часу пройшло.Марія вже шкодує, що вчинила так. Але хіба вона щось зробила неправильно в такій ситуації?