Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити

Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити. Лише через кілька років Петро вирішив поїхати і подивитися, як живе дочка Віка, і з зятем познайомитися. Онуки вже з’явилися, а дідусь і бабуся ще і в очі їх не бачили, тільки по Скайпу. Щось самі назбирали, трохи Віка грошей додала — ось і накопичили на квитки. Зять виявився чудовим хлопцем. Але Петро його зумів здивувати. Одного разу зять сказав, що хоче поставити паркан …

Дочка Петра і Ольги поїхала вчитися в Америку, а потім зустріла там хлопця і залишилася жити. Батьки пишалися Вікою, але поїхати провідати дочку не мали можливості. Лише через кілька років Петро вирішив поїхати і подивитися, як дочка живе, і з зятем познайомитися. Онуки вже з’явилися, а дідусь і бабуся ще і в очі їх не бачили, тільки по Скайпу.

Щось самі назбирали, трохи Віка грошей додала — ось і накопичили на квитки.Знайомство пройшло добре, зять виявився чудовим хлопцем. Але Петро його зумів здивувати. Одного разу зять сказав, що хоче поставити паркан, і для цього йому потрібно найняти спеціально навчених людей.

Тесть обурився. Навіщо, якщо він сам прекрасно зуміє впоратися з цією роботою і абсолютно безкоштовно! А гроші в сім’ї залишаться, тільки на будматеріали витратитися доведеться. Зятя це дуже здивувало, що звичайний терапевт заявляє про себе як будівельник. Можливо, він навіть засумнівався, але не озвучив свою недовіру. А коли через кілька днів паркан стояв на його ділянці, то навіть сусіди приходили помилуватися роботою українського тестя!

Другий випадок вийшов ще цікавішим. Петро помітив, що зять чимось стурбований. Виявилося, що проблема з пральною машинкою. А ось майстри зможуть приїхати тільки через кілька днів. Тесть запропонував провести діагностику техніки самостійно, раптом поломка незначна. Так і вийшло. Просто в отвір для зливу потрапила монетка. Петро усунув поломку, і обійшлися без допомоги майстрів.

Від таких професійних навичок американець прийшов в повний захват.»Як ви це вмієте? Звідки? Ви ж терапевт, а не будівельник і не майстер по ремонту побутової техніки? ».Петро тільки посміхнувся і пояснив, що у нас так заведено:

спочатку спробувати зробити самостійно, а вже потім, якщо не виходить, читати інструкцію, і тільки потім запрошувати професіоналів.Коли повернувся на батьківщину, Петро і Оксана отримали повідомлення від доньки. Вона написала, що Петро так сподобався Майклу, що той запрошує тепер уже їх обох і мріє порибалити з тестем на озері, а також познайомити українську рідню зі своїми батьками.