Синок, в цій коробці лежить те, що точно потрібно тобі зараз і знадобиться в майбутньому. Коли Олег відкрив її, то його радісний погляд миттю змінився. Він не міг приховати свого розчарування і глибокої образи на батька

Після цього подарунка син більше не хотів бачити батька! Чому він зробив таку помилку і не зміг її виправити? Олег був переконаний, що після появи в його руках червоного диплома, батько вручить йому найочікуваніший і такий бажаний подарунок — машину.Після вручення дипломів, батько запросив Олега прогулятися по парку і той, не роздумуючи, погодився, тому що думав, що саме там все і станеться.

— Синку, в цій коробці лежить те, що точно потрібно тобі зараз і знадобиться в майбутньому. Головне — це віра! — сказав батько і простягнув коробку. Коли Олег відкрив її, то його радісний погляд миттю змінився: в коробці лежала невелика Біблія.

Він не міг приховати свого розчарування і глибокої образи на батька. Батько обладав великою сумою грошей, тому купити для нього машину не склало б труднощів, тим більше він знав, як цього хотів його син, але все одно подарував книгу.

На наступний день Олег зібрав речі і покинув рідну домівку, бо був так сильно ображений на батька. На будь-які його спроби підтримати з ним зв’язок, він їх обривав. Роки йшли, а образа сина не стихала. Він навіть не цікавився станом батька і його здоров’ям.

У Олега була хороша освіта і багаж знань, тому на роботу його взяли швидко, і він постійно піднімався по кар’єрних сходах. Незабаром в його житті з’явилася дівчина і вони побудували сім’ю. Можна сказати, що він був щасливим і успішним і нічого його не турбувало, крім …Крім історії з батьком і тим, як він його зненавидів через таку дрібницю. Він прийняв рішення, що прийшов часмиритися і відправився в рідну домівку.

Незабаром Олег опинився біля свого рідного дому і не міг його впізнати. Все навколо було зарослим, і складалося враження, що тут немає жодної живої душі. Двері були незакриті, і хлопець зайшов до хати, де знайшов записку з батьківським почерком, де повідомлялося, що він зараз закордоном, а будинок належить Олегу.

Хлопець ще довго бродив по будинку, згадуючи минуле, а потім в своїй кімнаті натрапив на стару біблію, що подарував йому батько. Він почав їй гортати і зауважив, що остання сторінка дивно випнуто. Коли він її відкрив, то побачив ключі. Тоді він і зрозумів, що батько не знехтував його бажанням, а це сам Олег дарма вирішив зненавидіти батька за таку дрібницю.

Олег відразу ж прийняв рішення, що знайде свого батька, незважаючи на всі розбіжності, щоб все-таки попросити у нього пробачення і познайомити його з онуками і невісткою.На жаль, багато людей бачать тільки обкладинку і не розуміють, скільки помилок можуть зробити, якщо не заглянуть усередину, а шанс їх виправити буде не завжди