З острахом чекала родичів чую — замок клацає, в квартиру зайшли Одяг накинула посмішку натягнула на обличчя виходжу зустрічати. А мій Олексій один прийшов

З острахом чекала родичів, чую — замок клацає, в квартиру зайшли. Одяг накинула, посмішку натягнула на обличчя, виходжу зустрічати. А мій Олексій один прийшов Гості на порозі.- Варя, я не буду додому заїжджати, відразу після роботи на вокзал поїду. Ти ж пам’ятаєш, що сьогодні тітка Тоня з сином приїде?- Пам’ятаю! — обдурила я, гарячково міркуючи: що ж приготувати, швидко, смачно і щоб на стіл не соромно поставити?

Після роботи забігла в магазин, купила кукурудзу, курку, сала, ковбаски з сиром, крабових паличок. Будинки курку відразу в духовку закинула, салатик зробила, огірочки-помідорчики відкрила, нарізки поставила. Мамині грибочки, до них картопельки і цибульки. Поки все варилося-готувалося, прибрала. Стіл на середину кімнати поставила, розклала. Гостям чисті рушники приготувала, ванну помила.

На диван в вітальні чисту білизну принесла, поруч поклала.Пригадую: тітоньці 43 роки, синові — 11. На ноутбуці зробила гостьовий профіль, щоб хлопчик пограв в ігри. Стіл накрила, тарілки, прилади і келихи під сік — розставилаВсе, до зустрічі родичів чоловіка підготовка була завершена.Пішла сполоснути. Помилася, витираюся, чую — замок клацає, в квартиру зайшли.

Одяг накинула, посмішку натягнула на обличчя, виходжу зустрічати.А мій майбутній чоловік один прийшов.- А де тітонька? — питаю.- У готелі, де їй ще бути? — здивувався улюблений.Тут до мене доходить. Почервоніла. Мій пройшов до кімнати і цікавиться:- О, в честь чого банкет?Я пояснюю, що чекала його родичів в гості.

— Тітка Тоня спеціально до готелю заселилася, щоб тебе не турбувати. Я поки один жив, вона у мене зупинялася. А зараз не поїхала, хоч я і просив. Зустрів, в готель відвіз. Вони завтра ввечері в гості зайти обіцяли.

Дивимося ми на стіл: удвох ми це точно не з’їмо. Дзвонимо тітці Тоні, розповідаємо про курйоз з повним столом. Вона відповідає:- В холодильник приберіть, завтра розігрієте. Ми і вчорашнього поїмо, що не вибагливі.Живемо ми разом півтора року. З майбутніми родичами особливо не знайома, кілька разів приїжджали батьки Олексія і все, більше нікого не знала. Квартира Олексія, не моя.

Я ще поки навіть не дружина, але вже скоро стану: восени весілля.До нас гості добралися, як і обіцяли, на наступний день. Від тітки Тоні я була в абсолютному захваті. Її син відмовився від ноутбука, а попросив що-небудь почитати, чим здивував мене ще більше.

Я ще подумала, як мені пощастило: Олексій у мене просто золотий чоловік, уважний, турботливий, батьки у нього чудові, тітка — класна. Не очікувала, якщо чесно. Думала, приїдуть і будуть говорити, що я тут ніхто. А ось воно як виявилося.