Коли я збиралася виходити заміж, моя мати мене відмовляла. Вона була не задоволена моїм вибором. Казала, що з цим чоловіком я буду нещаслива і жебрачкою в шлюбі.

Перед весіллям мама сказала мені, що вона не стане допомагати нам: нехай мій чоловік мене забезпечує. Що Олег їй такого зробив? Що народився не в багатій родині? Мама розлучилася з батьком, коли зрозуміла, що він не зможе зробити її щасливою. Щасливою в її розумінні — це не зможе звозити її на МальдівиЗ Олегом ми познайомилися в компанії нашого спільного знайомого. Він мені відразу припав до душі — спокійний і чемний. Ми були на останньому курсі; після закінчення ВНЗ він зробив мені пропозицію. Я погодилася.

Коли про це дізналася моя мама, вона була категорично проти нашого шлюбу. Вона не любила Олега. Мама хотіла, щоб я вийшла за багатого і самодостатнього чоловіка, щоб собі ні в чому не відмовляти і не брати до уваги копійку. Я була іншої думки. Олег працював звичайним продавцем в магазині побутової техніки. Гроші невеликі, але нам поки вистачало. Перед весіллям мама сказала мені, що вона не стане допомагати нам: нехай мій чоловік мене забезпечує, і я можу до неї не приходити за допомогою. Я була дуже засмучена її словами.

Що Олег їй такого зробив? Що народився не в багатій родині? Мама розлучилася з батьком, коли зрозуміла, що він не зможе зробити її щасливою. Щасливою в її розумінні — це не зможе звозити її на Мальдіви. Вдруге так і не вийшла заміж.Через чотири роки після весілля у нас з Олегом народилася прекрасна донечка. Мама, на подив, дуже хотіла побачитися з онукою, тому прийшла просити вибачення.

У нас з Олегом все налагодилося. Олега підвищили на роботі: тепер він регіональний менеджер мережі. Зарплату отримує достатньо хорошу. Нам вистачає на все. Зараз плануємо придбати автомобіль в кредит.

Якось мама запитала мене, як нам все вдалося, адже вона не вірила, що моє майбутнє з цією людиною буде щасливим. У неї ж не склалося з жебраком. А я подивилася в очі матері, і сказала прямо, що життя не склалося тільки у неї, і це не тато був жебраком, а вона. Мені було неприємно говорити їй ці слова, але я не могла стриматися. Мама дійсно не розуміла, чому в житті у неї склалося все таким чином. Вона хотіла все готовеньке, а не чекати і вкладати сили в своє щасливе майбутнє.