Люба йшла, не розбираючи дороги

Люба йшла, не розбираючи дороги. В її очах були сльози, а горло стиснуло — НЕ продихнеш. У той день, після УЗД, лікар сказала, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей. Як так? Як це — один малюк не дає розвиватися іншому? Як тільки до неї дійшов сенс сказаного, вона встала, подякувала за прийом і вийшла, як була, в тапочках …

Люба була щаслива в шлюбі. З Валерою вони одружилися недавно, почуття ще мали світлий наліт романтизму, красивих вчинків, квітів і шоколадних цукерок.Після весілля відразу вирішили не зволікати з дітьми, тому заповітні дві смужки на тесті були цілком очікувані. А, коли з’ясувалося, що під її серцем не один, а два дитинчати, радості просто не стало меж!Люба йшла, не розбираючи дороги.

В її очах стояли сльози, а горло стиснуло — НЕ продихнеш. У той день, після УЗД, лікар сказала, що їй доведеться відмовитися від одного зі своїх дітей. Як так? Як це — один малюк не дає розвиватися іншому?

— Один близнюк не дає розвиватися другій дитині і може принести шкоду вашому здоров’ю.Люба сиділа і не могла зрозуміти, що значить поєднання слів «прибрати одну дитину». Як тільки до неї дійшов сенс сказаного, вона встала, подякувала за прийом і вийшла, як була, в тапочках. Прокинулась вона, коли захекана медсестра наздоганяла її з черевиками в руках.Медсестра, Зінаїда Прокопівна, працювала вже 25 років.

Весь цей час вела прийом спільно з Жанною Володимирівною. Нещодавно літня лікарка вийшла на пенсію, та досвідчену медсестру приставили до зовсім ще молодий Інні Василівні. Багато помилок вона вже виправила за інтерном і зараз, вона думала, що це — чергова. Взявши за руку Любу, медсестра намагалася віддихатися. — У положенні, а бігаєш, як справжній спортсмен! Ледве наздогнала, — сказала вона, — Любочка, ти не поспішай зараз щось робити. Сходи ще раз на УЗД в іншому центрі, проконсультуйся.

Може бути, не все так серйозно. Люба подивилася на неї з надією:- А що, так буває?- У всіх бувають помилки, всі ми люди. А тут питання трьох доль — твоїх і дітей.Слова Зінаїди Прокопівна трохи втішили дівчину, Люба вирішила прислухатися до поради. На наступний день, тримаючись за руку чоловіка, вона увійшла в кабінет УЗД.

Після найретельнішого обстеження, фахівець виніс вердикт: у неї звичайнісінькі близнюки, в ній б’ються сердечка двох дітей, все у них на місці, розвиваються відповідно до термінів.Жінка просто заплакала від щастя, а чоловік міцно обійняв її.