Діти здатні на всіляку хоробрість, за яку їм не віддають належного. Хоча вони можуть не бути фізично сильними, є діти, які зроблять все можливе, щоб допомогти своїм близьким. І маленька дівчинка в Канаді довела це після нещасного випадку

Під час поїздки по Канадським Скелястим горам, гірського регіону, відомому своєю крутою місцевістю, сім’я Шиманьскі потрапила в великі неприємності. У їх маленької дочки Лексі не було іншого вибору, окрім як врятувати свою сім’ю. Її мама могла сказати, що вона втомилася, але вона не знала, наскільки все було погано насправді. Анджела Шиманьскі їхала через Канадські Скелясті гори зі своєю дочкою Лексі і її маленьким братом Пітером.

Вона відчувала, що починає втомлюватися, і навіть усвідомила, як її очі починають закриватися. Коли вона більше не могла відкладати сон, вона подумала, що найбезпечніше було б зупинитися на найближчій зупинці для відпочинку — і подрімати. Але по дорозі на зупинку для відпочинку Анджела заснула за кермом. Машина впала з обриву, і травми були важкими. Машина з Анжелою, Лексі і Пітером з’їхала з дороги вниз по 40-футовому насипу.

Анджела ледь не втратила життя. В аварії вона зламала спину і втратила свідомість. Дитина, Пітер, плакав, і здавалося, що в цій ситуації нічого не можна було зробити. Маленька дівчинка, Лексі, кинулася в бій. Незважаючи на те, що для сім’ї все виглядало похмуро, 5-річна дівчинка негайно почала діяти. Вона відстебнула ремінь безпеки і вийшла з машини. Навіть не одягнувши взуття, вона пройшла назад по всій набережній — все 40 футів, вкриті гілками і камінням, — і почала намагатися зупиняти машини з узбіччя дороги.

Зрештою якась машина зупинилася, і двоє людей вийшли, щоб допомогти Лексі. Вони допомогли їй викликати швидку допомогу, щоб фахівці змогли врятувати її маму і брата. Якби вони цього не зробили, для сім’ї було б занадто пізно. Мама Лексі прекрасно знає, наскільки дивовижними були дії її дочки. На той час, коли парамедики дісталися до машини, серце Анджели вже зупинилося. На щастя, вони змогли реанімувати її, і це повернуло її до життя.

Анджела знає, що причина, по якій вона вижила, це Лексі: «Ця маленька дівчинка — причина того, що я жива, і що моя дитина жива, і що моя сім’я разом». І батько Лексі, якого не було в машині в момент аварії, теж розплакався, згадуючи героїчний вчинок своєї дочки. «Підготуйте своїх дітей. Не намагайтеся ні від чого їх приховувати. Вражає те, що вони можуть зробити і що вони зберігають з тієї невеликої інформації, яку ви їм даєте «.

У сім’ї Лексі був шанс возз’єднатися з добрими людьми, які зупинили їх машину і врятували їх. Це несамовитий момент для глядачів, і він викликав справжні сльози в родині. Ви можете побачити реакцію Анджели, коли вона знову вперше зустрінеться з сім’єю. Оскільки вона знає, як вони були важливі для порятунку її та дитину, вона зі сльозами обіймає їх і гаряче дякує.

Вся сім’я Шиманський безмежно вдячна людям, які допомогли врятувати їх життя. Крім того, Лексі отримала бронзову медаль за хоробрість від поліції Едмонтона. Але справжня нагорода у всьому цьому — можливість бачити свою сім’ю в цілості й схоронності. Щоб дізнатися більше про цю неймовірну історію, подивіться відео нижче!