Мені зараз 19, а батькам скоро буде 40. Нещодавно вони мені повідомили, що планують наро дити дитину. Сказати, що я була здивована, нічого не сказати.

Я не хочу братика чи сестру. 10 років тому я б була не проти, але зараз мені 19, а батькам 40. Що скажуть оточуючі? У мене невелика дружна сім’я: мама, тато і я. Наша сім’я завжди була прикладом для всіх. Але зовсім недавно, коли їм стукнуло 40, вони вирішили наро дити дитину. Коли батьки повідомили про це, мені не сподобалася ця ідея. Я звикла бути єдиною дитиною, і потім: який сенс наро джувати в 40 років? Адже це неправильно. Треба було думати про це раніше.

Мені буде соромно перед друзями. Що я їм скажу? До цього ми жили щасливо. У нас було все добре. Всі розуміли один одного, підтримували. Зараз я не хочу це все зрозуміти і особливо прийняти. Я не еrоїстка, але братика чи сестру я могла чекати 10 років тому. Мені вже 19, і я сама скоро можу вийти заміж, і моя дитина може стати ровесником сестрі чи брату. Як так можна? Я не хочу няньчитися з маленькою дитиною. Я хочу, щоб вони зрозуміли, що в цьому віці це не зовсім хороша ідея.

Але не знаю, як це довести до батьків. Вони вирішили — і все. Ну, як це розуміти? Все ж було добре! Як бути? Не підтримую це рішення, не хочу цієї дитини, не буду його любити і дивитися за ним. Вони вже старі, навіщо так пізно наро джувати? Їм би онуків няньчити, а не ваrітніти і ходити з великим животом на очах у моїх друзів і знайомих. Що це таке? Адже ще є ризик наро дити nсихічно і фізично неду жу дитину. Адже це теж не виключено в такому віці…