Мене розбудив голос чоловіка що доноситься з передпокою «Котик сьогодні не вийде вона вже вдома. На вихідних з нею поcварюся поїдемо на дачу »

Я була заміжня 5 років, останній рік з яких був схожий на все, що завгодно, крім шлюбу. Мій чоловік завжди був дуже вимогливим, ледь що — додавав гучності в розмові. Я закривала очі, тому що дуже любила його. Але з кожним днем виносити його характер було все складніше і складніше. Ранок починався не зі вітання, а з його похмурого: «Де сніданок?». Те ж саме чекало мене ввечері, коли я приходила з роботи.

Ні про яку романтику і мови не йшло. Будь-які прояви любові Григорій називав телячими ніжностями, так що я вже давно забула, що таке нормальне ставлення чоловіка. Одного разу я прийшла додому раніше, ніж зазвичай. Начальниця відпустила мене, тому що я погано себе почувала. Мабуть, пересиділа під кондиціонером. Гриша здивувався, що я прийшла так рано. Було видно, що він чимось стурбований. «Коханий, зроби мені чаю з лимоном, будь ласка.

Відчуваю себе не дуже добре », — тихенько попросила я. Чоловік не відповів і пішов на кухню. Минуло півгодини, він зайшов до кімнати і почав кудись збиратися. «Гриша, а чай?» — ще тихіше сказала я. «Сама зробиш, що не перепрацював! » — чоловік був у своєму репертуарі. Мені було дуже прикро, але говорити з Грицем було марно. Через якийсь час я заснула, а потім мене розбудив голос чоловіка, що доноситься з передпокою:« Котик, сьогодні не вийде, вона вже вдома. на вихідних з нею по сварюся — поїдемо на дачу!

» Спочатку я не повірила своїм вухам, схопилася з ліжка і через щілину в дверях подивилася, що там відбувається. Там стояв мій чоловік і якась висока брюнетка. В той момент пазл в моїй голові почав складатися. Чомусь я відразу згадала, як Гриша часто затримувався на роботі, їхав до мами в гості, хоча раніше ніколи цього не робив. Виходить, він уже давно гуляє. І його дивну поведінку, манеру спілкування — наявність відносин на стороні все пояснило. Мені було важко, але я постаралася відразу взяти себе в руки.

Повернулася в ліжко і нічого не сказала Гриші. Вночі мені не спалося, я думала, як вийти з цієї ситуації. На ранок чоловік прокинувся і побачив, що я до сих пір лежу в ліжку: «Ей, ти чого валяєшся ?! А хто сніданок готуватиме? » «Їжа в холодильнику, сам приготуєш. Здається, що не безрукий!» — моя відповідь вразив Гришу, але він нічого не відповів, мовчки зібрався і пішов на роботу.

Ну а я почала втілювати в життя свій план. Квартира належала мені, тому першим ділом я подзвонила майстру і попросила поміняти дверний замок. Потім я зібрала всі речі чоловіка, навіть техніку, яку він купував. Виставила все в коридорі і спокійно зайнялася своїми справами. Увечері, коли прийшов Гриша, я сказала, що подам на розлучення сама. А він нехай вимітається з моєї квартири. Він зробив вигляд, що не розуміє, що відбувається.

А коли я ще раз сказала, що не хочу його більше бачити, відповів: «Ти ще на колінах будеш просити у мене вибачення, невдячна!» Пф, звичайно! А що він ще міг сказати? Остаточно я заспокоїлася, коли отримала офіційне розлучення. Не повірите: відразу стало так легко. Я ніби позбулася важкого вантажу, який заважав мені жити. Шкодую тільки про те, що так довго терпіла витівки Гриші і закривала очі на те, як він поводився зі мною.