Пам’ятаю батькові подарували елітну на той час пляшку «Наполеона» я його вiпив, а замість міцної вiпiвки залив туди чаю. А через два тижні привів наречену знайомити.

Пам’ятаю, батькові подарували елітну на той час пляшку «Наполеона»; я його вип ив, а замість міцної вип ивки залив туди чаю. А через два тижні привів наречену знайомити. Ну, мама накрила на стіл, а батько поставив дві пляшки: більш просту і презентабельний «Наполеон» для себе; і каже: «Пригощайтеся! Нам, — каже, — з сином, по-чоловічому, біленьку, а нашій гості -» Наполеон!

» Ну, вип или ми, мати з батьком дивляться на наречену, а та перекинула чарку і — хоч би що! Мати почервоніла і каже: «І часто ви так п’є те?». Наречена каже: «кожен день». Батько крякнув і каже: «задоволення дороге!». Наречена каже: «Ну, на це гроші завжди знайдуться! ». Я голосно кажу: «Може бути, телевізор подивимося ?! ». Батько каже: «тут цікавіше, ніж в телевізорі! ». І наливає нареченій ще. Вона бере двома пальчиками чарку і каже:

«Взагалі-то я з таких маленьких ще не пи ла». У матері зі столу ніж впав. Я кажу: «чоловік прийде». Батько каже: «вже прийшов! » А наречена вип ила і каже: «Я так боялася до вас йти, думала, не сподобаюся». Батько ввічливо каже: «Загалом, сподобалися, ось тільки чи не забагато п’є те? ». Наречена каже: » Чарка маленька, а якби ви відразу налили мені кухоль … » Батько каже:

«Це ж пів моєї зарплати!». Наречена каже: «Ви що, так мало отримуєте ?! ». Батько каже: «А ви?». Наречена каже: «Досить, щоб ми з мамою щовечора пи ли!» Мати, діставши ніж, тепер впустила вилку. Я кажу: «жінка прийде! » Батько каже: «Не дай боже! » А наречена каже: «У нас сімейна традиція: збираємося разом і п’ємо! Тільки ми любимо, щоб він був гарячий! »

У матері тарілка впала. Я кажу: «На щастя! » Батько каже: «воно вже тут! ». Мати каже: «і велика у вас сім’я? ». Наречена каже: «Ще бабуся і сестра, а батько від нас пішов — він пив багато!». Мій батько каже: «А ви, значить, трохи ?! ». Наречена каже: » Ну, чашки дві вип иваю «. Він каже: «Це ж півпляшки!». Наречена каже: «Ну і що, головне, ввечері нічого не їсти! ».

Мама каже: «Так ви і без закуски ще ?! ». Наречена каже: » Ну чому, у нас варення є «. Батько каже: » Його добре з лимоном «. Наречена каже: «З лимоном у нас бабуся п’є. Вісімдесят років, а поки не вип’є, спати не лягає! ». Тут батько встав і каже: «Приємно було познайомитися». Наречена каже: «І мені теж. Дякую за чай!». «Який чай?!» — скрикнув батько. І тут тільки все зрозумів. Подивився на мене, а я кажу: «А що, він стоїть і стоїть півроку, я і вип ив, щоб він не прокис!». Але думаю, що сказав я це непереконливо!