Я вкотре пізно повернулася з роботи. Чоловік підвівся з дивана, і єдиним його питанням було – що на вечерю. Відповісти я не змогла

Я вкотре пізно повернулася з роботи. Чоловік підвівся з дивана, і єдиним його питанням було – що на вечерю. Відповісти я не змогла! Я йшла додому, година вже була пізня. Затрималася після роботи, бо взяла додаткове підробіток на кілька годин. Дорогою додому ще й прикупила продуктів на вечерю. У свій будинок потрапила лише близько десятої вечора. У вітальні, на своєму насидженому місці на дивані, чекав на мене мій чоловік. Коли Сергій почув, що я зайшла до квартири, вийшов із кімнати.

Я ще не встигла зняти пальто, як мій дорогий не поцікавившись, чому я затрималася, як пройшов мій день, одразу перейшов до найголовнішого. Єдине, що його цікавило це те, що я прикупила на вечерю, тож одразу поліз у пакети. Вже майже чотири місяці він безробітний, я сама повністю забезпечую нашу сім’ю.

За професією він будівельник і, звичайно, з настанням холодів роботи як такої у нього немає. Спочатку він намагався знайти якийсь підробіток у цей період, і побачивши, що я сама можу тягнути все на собі – розслабився. Поставив мене перед фактом, що роботу почне шукати вже навесні, а зиму якось так будемо. У мене не було іншого варіанту, як погодитися з його рішенням і чекати, коли потеплішає.