Коли у мене вже нерви здали, я сказала доньці, що настав час їй з’їхати від мене. Але її відповідь просто вразила мене

Мені набри дло ділити свій будинок із дорослою дочкою. Вона відмовляється йти, бо у мами зручно жити. Я ще не стара і хочу організувати своє особисте життя. Ми проживаємо у двокімнатній квартирі. Мені потрібний спокій, тому що я втомилася від її постійних допитів та галасу. Вона має можливість жити однією, але вона цього не хоче. Ця квартира була куплена власним коштом. Я завжди працювала, тому в мене накопичився значний рахунок. Моя дочь отказывается переехать; ее не волнует ситуация с жильем. Трудно ужиться с ней под одной крышей, поскольку у нас разные графики и увлечения.

Я хочу лечь спать в 9 часов, а она проявляет активность. Она мешает мне отдыхать, я всегда уставшая и недовольная. Утром я встаю и готовлю завтрак, собираюсь на работу, а она спит. Я целый день на работе, а она работает удаленно. Я не могу дома насладиться тишиной. Она часто приводит друзей к нам домой. Моя дочка відмовляється переїхати; її не хвилює ситуація із житлом. Важко вжитися з нею під одним дахом, оскільки у нас різні графіки та захоплення.

Я хочу лягти спати о 9 годині, а вона проявляє активність. Вона заважає мені відпочивати, я завжди втомлена та незадоволена. Вранці я підводжусь і готую сніданок, збираюся на роботу, а вона спить. Я цілий день на роботі, а вона працює віддалено. Я не можу вдома насолодитися тишею.

Вона часто приводить друзів до нас додому. Мій вік – 51 рік. Я хочу зустрічатися з чоловіком, але не можу зробити це у присутності своєї дитини. Вона ні з ким не зустрічається, лише спілкується із кількома чоловіками по інтернету. Я казала їй, що настав час роз’їхатися, але вонакаже, що їй і так добре – мама прибирає, готує, стирає, покупки робить. Дочка ніколи не купує хліб, а моєї зарплати не вистачає, щоб утримувати дорослу дочку. Я висловила своє незадоволення сестрі.

Вона порадила купити собі студію. Але чому я маю відмовлятися від квартири, в яку вклала всю свою душу? Нізащо! Що робити далі? Як переконати доньку переїхати? Я можу легко виселити її, бо вона тут не прописана, але совість не дозволяє. Я обожнюю її, але я втомилася.