Ця пронизлива історія безглуздої сварки і важкої розлуки моїх батьків не дає мені спокою вже більше 20 років

Мама не проронила на прощанні з татом жодної сльози. Просто мовчки дивилася. А незабаром, приїхав товариш по службі батька. Він не став проходити далі порога. Просто простягнув мамі згорток і сказав: — Великокаліберний потрапив в плече, він жив ще хвилини-півтори, просив вам це передати. Коли він пішов, мама сіла на табурет в передпокої, розгорнула згорток …Нехай вона стане хорошим прикладом і уроком для тих, хто не вміє прощати.

В останні роки свого життя мама розповідала мені кілька разів про те, як вони познайомилися з татом.Я теж хочу поділитися цією історією, щоб було зрозуміло, чим все закінчилося …Можливо, хтось пам’ятає дитячу гру в скарби. Коли за будинком або десь на галявині діти закопують свої маленькі скарби.Роблять ямку і укладають в неї щось важливе. Наприклад, красивий вкладиш від жуйки або кульку від підшипника.

Ставлять позначення, де був закопаний скарб, а на наступний день його шукають.Мої мама і тато в дитинстві жили в сусідніх дворах. І познайомилися саме під час такої гри в скарби.Мама сховала свій скарб, а через годину почався дощ, який змив всі сліди …У той день вона закопала бабусину брошку, яку потайки взяла з дому.Ну дітьми були, що з них взяти?Вдома маму, звичайно, насварили за те, що вона так нерозумно обійшлася з біжутерією, і заборонили виходити з дому.

Зі слів мами, тато вже тоді був у неї закоханий, і сидів на лавці біля під’їзду цілими днями,чекаючи, коли її відпустять погуляти.Але маму відправили на літо в село.А тато з батьками скоро переїхав в інший район.Так їх шляхи розійшлися. Через 10 років вони знову зустрілися: їм обом уже було по 18 років.Скороминуща зустріч перетворилася на повноцінну першу любов …Від цього роману і з’явилася на світ я.Батько відслужив в армії, повернувся — і вони одружилися.

Через вісім років стався фатальний інцидент.Мама з татом і друзями справляли День народження, і дуже багато випили. Одна з маминих подруг скористалася станом мого батька і почала обіймати його.У цей момент і зайшла в кімнату мама. Побачила це все — і психанула. Ніякі пояснення тата, який прийшов в себе, не допомагали.А подруга ця зловтішалася і говорила, що помстилася моїй мамі за те, що та у неї хлопця в школі повела …

Мама була непохитна і подала на розлучення.Батько в розпачі зібрав речі і поїхав за контрактом в одну з країн, що воювали.Він не повернувся. Тобто повернувся в цинку …Мама не проронила на прощанні з татом жодної сльози. Просто мовчки дивилася.А незабаром приїхав товариш по службі батька …Він не став проходити далі порога.Просто простягнув мамі згорток, і сказав:

— Великокаліберний влучив у плече, він жив ще хвилини-півтори, просив вам це передати.Коли він пішов, мама сіла на табурет в передпокої, розгорнула згорток і побачила брошку, яку закопала і не змогла знайти в дитинстві.Після цього вона закрилася в кімнаті і ридала кілька днів.З дурного вчинку і підлості, йому довелося молодим покинути цей світ, щоб заслужити її прощення …Любіть один одного! Гордість — це найгірший спосіб зберегти щастя і любов.