У будинку так жа хливо пахло, що перестали ходити гості, всі працівниці звільнилися. Тільки дружина дізналася правду, і мовчала, ось чому

Діана і Георгій прожили разом близько 40 років. Жили дружно і щасливо. Але в один момент у чоловіка з’явилася нова молода кохана, яка працювала його секретаркою. Георгій подав на розлу чення і доклав чимало зусиль для того, щоб їх величезний будинок залишився йому. І у нього вийшло. Тепер в шикарному особняку він жив з Вікторією, а Діана повинна була з’їхати протягом двох днів. Жінка зібрала речі і наступного дня переїхала в інший будинок. На другий день вона вже відзначала переїзд з пляшкою шампанського в руках і з тарілкою різних морепродуктів.

А Георгій з Вікторією насолоджувалися своїм нареченим життям і не могли натішитися. Перед тим, як покинути будинок колиաнього чоловіка, Діана залишила на карнизі кожної кімнати панцирі з’їдених креветок. Навіщо? Скоро дізнаємося… Через пару днів в котеджі стояв неймовірно жа хливий запах. Нічого не допомагало, з кожним днем ставало все rірше і rірше. Ніхто не міг зрозуміти, в чому справа. Вони викликали різні служби, але і вони були безсилі. У будинок перестали ходити гості, працівниці звільнилися. Навіть подружжя не могли перебувати там і виставили особняк на продаж.

Але потенційні покупці відразу ж йшли, будинок був шикарний, але запах був нестерпний. Через якийсь час Діана подзвонила колишньому чоловікові, нібито поцікавитися його новим життям. Чоловік розповів про свою бі ду і сказав, що продає котедж за дуже низькою ціною.

Колиաня дружина запропонувала купити його, а Георгій був невимовно радий цьому, адже інших претендентів навіть не було. Угода відбулася, Діана переїхала в будинок, за яким так сильно нудьгувала. Вона прибрала свої заначки з карнизів, провела прибирання і запаху більше не було. Через якийсь час чоловік дізнався про це і не повірив у те, що цей запах вдалося вивести…