Після батьківських зборів над Вікою стали знущатися через жа хливу зовнішність батька, але дівчина навіть не припускала, що батько міг зробити для неї

У батька Вікторії були жа хливі оnіки, руки та ноги важко згиналися, обличчя було у шрамах. У дитячому садку говорила, що вона си рота, а у школі думали, що батьки її живуть в іншій країні. Якось батькові довелося прийти на збори, після чого однокласники почали зну щатися з Вікторії.

Дівчина перестала спілкуватися з татом. Чоловік намагався налагодити стосунки, але вона не погоджувалась. Влаштовувала істериkи і говорила, що краще зростала б у дитя чому будинку. Батько не гнівався на дочку, він дуже любив її. Цілими днями працював, мріяв купити дівчині квартиру, щоб вона нічого не потребувала. Дружина померла під час пологів.

Дочка йому стала сенсом життя. Вікторія вступила до університету, переїхала в інше місто і зовсім забула про тата. Він платив за житло та навчання. Звав дочку в гості або намагався дізнатися про її адресу, але вона говорила, що він не повинен лізти в чуже життя. Дівчина закінчила навчання, вийшла заміж та змінила номер. Чоловік нічого не знав про батька. На весіллі його не було, про народження онуків теж ніхто не сказав. У будинку Олександра висіли фотки доньки та її грамоти. Він дуже сумував за Вікторією. Чоловік пішов із життя. Він не мав жодних проблем зі здоров’ям. Мабуть, спричинило його горе.

Дочка не з’явилася навіть на похорон, приїхала лише для того, щоб забрати гроші та квартиру. Тоді я вирішила розповісти їй одну історію. Коли Вікторія була маленька, вона часто залишалася у бабусі. На столі лежав гарячий суп, дівчинка почала тягнути на себе скатертину.

Олександр швидко зреагував і встиг захистити дочку, все вилилося на нього. Він заборонив розповідати цю історію Вікторії, щоби не зіпсувати їй психіку. З того часу на ньому з’явилися опіки. Дівчина заnлакала, не могла повірити, що батько врятував їй життя, а вона весь час ігнорувала його і приховувала. Вікторія пошкодувала, що так робила, проте вже було пізно.