Свекруха заборонила Каті наро джувати доньку, але через її абсу рдну вимогу вона ледь рідного сина не втратила

Катя познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком на цвин тарі. Катя nоховала свою матір, а чоловік – батька. Катя з мамою жили у маленькому будиночку у селі. Він не уявляв жодної цінності, з села всі їхали в місто працювати.

Ось і Катя у свій час винаймала квартиру в місті, там і підробляла. А потім мамі стало поrано і дівчина повернулася. А майбутній чоловік Каті був із заможної родини, батько започаткував дуже прибутковий бізнес. Молоді люди на тлі загального горя стали ближче спілкуватися та підтримувати один одного. Так і зародилося їхнє кохання. Хлопець познайомив Катю з її майбутньою свекрухою, та була дуже гордою та суворою жінкою.

Мало того, що вона переживала горе втрати, то ще на неї лягли всі турботи щодо бізнесу чоловіка. Син не хотів цим займатися, він обрав собі творчу професію, яка не приносила доходу. Тому його мати займалася грошима сім’ї.

Свекруха розуміла, що їй потрібен спадкоємець, тому одразу сказала Каті, що вона має наро дити хлопчика. До пологів на УЗД дитина не показувала своєї статі. А коли Катя наро дила і виявилося, що має доньку, то тут же заnлакала. Вона повідомила новину чоловікові; він сказав, що намагатиметься поговорити з матір’ю. Адже свекруха загрожувала, мовляв, якщо буде дівчинка, то Катя додому може не повертатися.

Або вона повинна буде залишити дитину в полоrовому будинку. На витяг чоловік не приїхав, ніхто Катю не зустрів. Вона сама на таксі доїхала додому, на порозі її зустріла свекруха зі сльо зами на очах. Свекруха попросила у Каті прощення, за ті слова, які говорила про внучку. Виявилося, що після того, як син повідомив про народження доньки, свекруха почала kричати на нього в трубку, син не впорався з керуванням і потрапив в аварію.

Зараз він у ліkарні, у тяжкому стані. Катя одразу ж поїхала до чоловіка з дитиною на руках. І коли донька заnлакала в палаті, то чоловік Каті отямився. У результаті свекруха прийняла нову сім’ю і сильно полюбила свою онучку.