Пол і ція 6 років шук ала людину, яка підки дала rроաі до будинків бід них — коли люди дізналися причину, не змогли стри мати сл із

Таємничий незнайомець в Британії протягом шести років підкладав пристойну суму грошей до дверей місцевих жителів невеликого села. Люди були в подиві, і кожен, хто отримав щедрий подарунок, відніс його в поліцію і написав заяву.

Адресати цих коштів були різного соціального рівня, різних професій і жили в різних районах, але суму вони отримували аналогічну: 2000 фунтів стерлінгів. Кожен з них передбачав, що якийсь чоловік просто втратив ці гроші. За весь час було зафіксовано 13 подібних випадків.

Поліція, не знайшовши власника коштів, через 2 тижні повертала їх людям. Довелося найняти детектива, щоб розслідувати цю справу. Коли ситуація була опублікована в ЗМІ, і звістка розлетілася по всій країні, доброзичливець вирішив сам вийти на зв’язок.

З’ясувалося, що гроші підкидали двоє: жінка і чоловік. Вони зізналися поліції в тому, що несподівано розбагатіли і вирішили поділитися своїм капіталом з малозабезпеченим. За словами жінки, вона відчувала емоційний зв’язок з цим шахтарським селом, де вони підкидали гроші.

Справа в тому, що колись їй допоміг один місцевий житель. І жінка вирішила віддячити все село. Гроші спеціально залишали в тих місцях, де живуть малозабезпечені громадяни. Свої іміна вони вважали за краще залишити в таємниці. А звернулися в поліцію із заявою тільки тому, що в селі все переполошилися, і вони хотіли заспокоїти місцевих жителів.

Kожен випадок вони описали в подробицях. Джон Фостер, співробітник поліції, заявив: він і його колеги дуже раді, що мова не йде про злочинну діяльність або про людину з психічним розладом. Поліцейський також подякував анонімів за те, що вони самі звернулися в поліцію, а також чесних жителів села, які приносили все це час гроші в ділянку — до останнього знайденого фунту