Я відмовилася віддати свекру запасні ключі нашої квартири, а він налаштував всю рідню чоловіка проти мене

Не знаю чому, але я помітила, що багато конфліктів в сім’ях в основному починаються через непорозуміння з боку чоловіка. То свекор не може знайти спільну мову з невісткою, то мати нареченого сва ритися з матір’ю нареченої.

Таке сталося і зі мною. Непорозуміння сталося з боку батька мого нареченого. Я просто не стерпіла його вторгнення в особистий простір і відверте наха бство. Хотіла б представитися: мене звуть Ксенія, мого чоловіка звуть Богдан, а його батька-нахабу звуть Стас Данилович. Після весілля, ми переїхали в квартиру Богдана, і так як ми обидва люди дорослі, ми зробили ремонт і почали будувати наше майбутнє, ґрунтуючись на спільних інтересах.

Знайте: я не проти того, щоб чиїсь батьки гостювали у нас, але коли це відбувається так часто, то починаєш насторожуватися. Справа в тому, що батько Богдана живе на іншому кінці міста, але працює поруч з нашою квартирою.

І кілька разів він приходив до нас на каву, потім все частіше і частіше, а після того, як Богдан дав йому ключі, це увійшло у нього в звичку. Він практично жив у нас. І тут таке сталося. Поверталася я ввечері додому, і застала, як свекор з великим апетитом поїдає піцу, яку я замовила для спільної вечері з чоловіком. Він ще й почав мене компліментами поливати: — Ти у синка мого так смачно готуєш, і холодильник у вас завжди повний. До вас приходити-одне задоволення. Після цих слів я просто промовчала, але потім подзвонила мамі Богдана і попросила на роботу йому давати що-небудь поїсти.

А у відповідь: — Ну а що я можу робити? У мене ж він нічого не просить. І тут мені стало реально прикро, мене змушують готувати відразу три порції. Я вийшла заміж за Богдана, а не за нього і його батька. Відразу на наступний день я поміняла вдома замки, щоб свекор не потрапив додому, а той навіть не полінувався зателефонувати і запитати, чому він не може зайти, мовляв, може, з замками що не так.

Я йому прямо сказала, що я замки поміняла, а той заявив, що ввечері прийде за новими ключами; від такого нахабства я на секунду втратила дар мови, після чого відповіла, що нових ключів може не чекати, і що він і є причина, по якій я замки поміняла. Вже наступного дня вся рідня Богдана говорила про те, що у мене ні краплі поваги до його рідні, а до батька — так особливо.