Бабусю проводили; я вступив у спадок, переїхав в її квартиру. А потім все сталося, одне за іншим

Бабусю проводили; я вступив у спадок, переїхав в її квартиру. А потім все сталося, одне за іншим. Тоді ми з сім’єю вирішили продати бабусину квартиру; мені було шкода шалено, я прийшов туди ввечері, сіл посеред кімнати і довго спілкувався з бабусею — просто в порожнечу розповідав про те, як закрутило життя ..Жив я в квартирі, яка дісталася мені від бабусі.

Бабусю я дуже любив, вона мене виховала — батьки постійно моталися по відрядженнях. Але пішла бабуся несподівано для всіх, і для себе теж — просто не прокинулася вранці, хоча ввечері була повним бодрячком. Ніхто не встиг попрощатися, але одного разу … Бабусю проводили, я вступив у спадок, переїхав в її квартиру, почалося самостійне життя студента. Батьки подарували мені старенький Жигуль, на все інше я заробляв сам — ремонтував потроху техніку — монітори, телефони та інші дрібниці.

На їжу і оплату квартири вистачало, іноді батьки підкидали, але грошей завжди було впритул.І ось одного разу я проспав, підскочив і полетів в інститут. І потрапив в аварію — понесло мене на слизькій дорозі, і машину я розбив, а сам вдарився серйозно рукою і про роботу з дрібними деталями довелося забути надовго.Потім захворіла мама, та так серйозно, що знадобилися великі гроші.

Я взяв академічну відпустку, пішов працювати до знайомого комірником на склад, щоб хоч якось допомогти мамі. Але цього було мало, і тоді ми з сім’єю вирішили продати бабусину квартиру; мені було шкода шалено, я прийшов туди ввечері, сіл посеред кімнати і довго спілкувався з бабусею — просто в порожнечу розповідав про те, як закрутило в життя, просив вибачення, що не зможу вберегти її квартиру … І ліг спати.

А вночі мені наснилася бабуся — вона сиділа біля старовинного круглого столика на одній ніжці, що завжди стояв в кутку в якості підставки під велику і красиву домашню квітку.Бабуся рукою намагалася зрушити горщик з квіткою, але у неї не виходило; вона покликала мене, і коли я почав рухати цей горщик, прокинувся.

Сон був настільки чіткий, як наяву. Я підійшов до столика, оглянув його, нічого не побачив, на всякий випадок полив улюблену бабусину квітку і пішов на роботу.На наступну ніч сон повторився з точністю до деталей, тільки тепер бабуся наполегливо рухала горщик, докірливо поглядаючи на мене.

Вранці я знову оглянув столик, заліз знизу і нічого не знайшов. Третій сон був такий же, як і попередні — бабуся штовхала квітка зі столу, і в цей раз вазон упав, розбився, бабуся посміхнулася і я прокинувся.П обіг до столика, прибрав з нього горщик і уважно оглянув стільницю. Побачив, що в центрі явно був вставлений круглий шматок з іншої деревини; я підчепив його ножем і побачив отвір, що йде в ніжку столика; перевернув столик і з отвору випав мішечок, в якому були ювелірні прикраси і царські золоті червонці….

Після продажу всіх скарбів, грошей вистачило і на лікування мами, і мені хоч і на стару, але гарну машину, і квартиру не довелося продавати.Я тепер щоразу, як заходжу в квартиру, вітаюся з бабусею і кажу їй спасибі.