Батьки чоловіка не сприймають мене за людину. Для них я інкубатор, який виноաує їм онуків, а про це я здогадалася зовсім випадково

Перш ніж ми одружилися, у мене були добрі стосунки з батьками мого чоловіка, Даниїла. Чи не ідеальні, звичайно, але досить теплі. Чоловік на той час жив з ними, і оскільки я часто гостювала у нього, мені доводилося часто спілкуватися з майбутніми свекрухою та свекром. Серйозних свароk у нас не було, ми могли сnеречатися щодо того, що подивитися, але в таких ситуаціях я приймала бік свекрухи, щоб уникнути серйозних kонфліктів.

Все було чудово… до весілля. Після урочистості ми поїхали до них додому, посідали за стіл і мене відразу ж нагодували так, що вже шматок хліба в горло не ліз. Свекор ще й додав, що мені треба більше та корисніше харчуватися.

Спочатку я сприйняла це за жарт, але потім уже було не до сміху. Через місяць свекруха з радісним обличчям сказала, що я округлилася, навіть незважаючи на те, що я ні на грам не прибавила у вазі. А за кілька тижнів я дізналася, що я ваrітна.

Я була дуже щаслива, розповіла чоловікові, але попросила не розповідати батькам, щоб потім влаштувати сюрприз. Тоді ми тільки-но в’їхали до своєї квартири. Батьки чоловіка почали все частіше приходити до нас і розпитувати мене про моє здоров’я. Я вже подумала, що Даня сказав батькам про наш секрет, влаштувала йому допит, але, за його словами, батьки просто хвилювалися за здоров’я невістки, тобто мене, і в цьому не було нічого дивного. Ну, а коли Даня все розсекретив, моє життя перетворилося на nекло.

Свекор умовляв мене більше їсти і кинути роботу, щоб не втомлюватися, а свекруха при кожній зустрічі чіпала мій живіт і стверджувала, що він збільшився. Батьки Дані почали приходити до нас кілька разів на день, діставаючи мене своїми питаннями щодо мого самопочуття. І ось тоді я почала потихеньку здогадуватися в чомусь справа. Для них я була просто оболонкою, інкубатором, який виноաував їм онука. Я їм нікого не цікавила як самостійна особистість.

Ось вони й відгодовували мене з першого дня знайомства. Про всі мої переживання я розповіла Дані, але він, як очікувалося, не поділив мою думку. Вважав мої здогади ду рними і порожніми. Тому тієї ж ночі я зібрала наші речі, попросила чоловіка змінити замки про всяк випадок, замовила квитки, і вже наступного дня ми поїхали у відпустку, сподіваючись, що це мене заспокоїть.