Свекруха постійно скаржиться на свекруху своєї доньки, не помічаючи, що та сама веде себе точно так само. Її останню розповідь я слухала ледве стримуючи сміх

Моя свекруха — це генератор подвійних стандартів, напханих лицемірством… Я вийшла заміж за Ігоря два роки тому. Живемо в квартирі, що залишилася у спадок Ігорю від батька. Той давно розлу чився з дружиною. Мати Ігоря вийшла вдруге заміж і народила доньку. Коли її колишній пішов в інший світ, свекруха зажадала від сина, щоб той продав квартиру батька, а виручену суму поділив зі своєю сестрою. Навіть пару раз влаштовувала сkандали. Але Ігор не пішов на поводу у матері. Тому зараз ми з чоловіком живемо окремо у своїй, двокімнатній квартирі. Рік тому свекруха видала заміж свою дочку.

А ось в тій родині син пішов на поводу у матері, продав успадковану квартиру і поділився грошима з сестрою. І тепер вліз в іпотеку, щоб забезпечити свою родину квартирою. А моя свекруха рве і метає: — Відібрали квартиру у хлопця! Не подумали, що йому дружину в будинок приводити!

А дочка що? Вона заміж вийде, нехай її чоловік піклується про житло… З першого дня нашого сімейного життя свекруха регулярно приходила до нас і пхала свого носа всюди, вишукуючи до чого б причепитися. Зараз таких інспекцій стало менше, але все одно іноді трапляються. А вчора приперлась і попиваючи чай жалілась на свекруху своєї дочки: — Ти тільки уяви собі, вона мою Сашку порівнює зі своєю донькою! Мовляв, та вся така господарська, за нею хлопці натовпами ходити мають, а вона, чомусь, вдома засиділася.

Ось і сиділа б поруч з дочкою, замість того, щоб в чужу сім’ю ніс сунути! Сама, моя свекруха, про свій довгий ніс навіть не заїкнулася. А я що, сиджу, п’ю чай, слухаю її розповіді і про себе сміюся… — Вчора довела мою Сашеньку до сліз, — скаржилася свекруха сидячи біля мене. — Подарувала доньці набір каструль, а вони їй не потрібні. Ось і привезла до мене на дачу. Її свекруха, дізнавшись про це, такий скандал влаштувала. Чортам у пеклі стало нудно… А я дивилася на неї і думала, нагадати про її істерику з подарованими мені позбавленими смаку шторами або не треба? Ось така у мене лицемірна свекруха.