«Чому у мене немає сніданку, адже ти встаєш дуже рано, могла б вже хоча б зробити яєчню, бутерброди, замість тебе я повинен на кухні возитися?»ці слова чоловіка в мить відкрили мені очі і я усвідомила за кого вийшла заміж

З давніх часів вважалося, що чоловіки — сильна стать, а жінки — слабкий. А я впевнена, що це не так, навпаки : ми сильніші за чоловіків. Хоч раз подумали над тим, чому всі домашні турботи лягають на тендітні жіночі плечі, а чоловіки уникають домашніх справ? Тому що дуже важко вести господарство, прибирати, прати, мити, піклується про дітей. Щоранку ти повинна вставати дуже рано, щоб всіх розбудити, приготувати сніданок і нагодувати всіх.

І можливо, після всього цього тебе ще й ви нуватою зроблять, і зви нуватять в тому, що приготувати не встигла або сніданок не смачний. Кожні будні мені доводиться вставати на три години раніше всіх. Тому що мені потрібно вмитися, привести себе в порядок, зробити зачіску, щоб виглядати на роботі якнайкраще. Вранці я повинна розбудити дітей, їх у мене двоє. Старша дочка вчиться в третьому класі, а молодшому синові недавно виповнилося чотири роки, він ходить в дитячий сад.

Вранці потрібно розбудити чоловіка, він повинен встигнути до дев’яти на роботу : він працює бухгалтером в міжнародній компанії. Його потрібно будити рано, щоб діти йому не заважали. Як завжди, він незадоволений тим, що у нього немає сніданку, і каже: «Чому у мене немає сніданку, адже ти встаєш дуже рано, могла б вже хоча б зробити яєчню, бутерброди, замість тебе я повинен на кухні возитися? Ось дружина мого друга завжди готує чоловікові сніданок, а я завжди – без сніданку».

Потім чоловік став мене дорікати, що я нічого не встигаю. І одного разу у мене здали нерви. Моє терпіння увірвалося, і я сказала: «Милий мій, мені доводиться вставати о п’ятій годині, щоб будити тебе, будити дітей. Щодо сніданку я тобі так скажу: що ти вже доросла людина, сам можеш дістати продукти з холодильника, якщо тобі захочеться — і поїсти. Бутерброди сам можеш собі зробити. А дружина твого друга готує сніданок чоловікові, так як у неї немає дітей і їй не доводиться бігти на роботу, вона сидить вдома. Так що, не порівнюй мене з нею». І ви ще говорите, що чоловіки сильніші за нас ?