«Та тебе батьки в дитбудинку підібрали» зла тітка хотіла принизити 7-річного Васю. Але від того, що Вася відповів їй, жінка почервоніла від со рому

Я сиділа на лавці поруч із дитячим майданчиком і милувалася тим, як мирно грають діти з нашого двору. Мене чекала сесія. Я тоді любила сидіти на тій лаві, подихати свіжим повітрям та абстрагуватися від усього. У пісочниці сидів Васька, 7-річний хлопчик, який не грав, а швидше доглядав і розважав молодшеньких на майданчику. Раптом до Васьки підійшла тітка Карина. Вона відома у нашому дворі своїм довгим язиком та вмінням всіх виводити на kонфлікт.

Я насторожилася, бо знала, що вона може сказати Васі, намагаючись його зачепити. Справа в тому, що коли Васі було рік, його сім’я потрапила в ДТ П, і з усіх чотирьох людей врятувався тільки він один. Після цього малюк потрапив до дитбу динку. Там його за рік помітили Владислав та Антоніна.

Тоню я знала змалку. Хоч у нас і була велика різниця у віці, але ми дружили у дитинстві. 5 років тому Тоні поставили жахливий діаrноз – безnліддя. Вони з чоловіком так любили одне одного, що вирішили відразу ж уси новити дитину, щоб дарувати їй своє кохання, яке зберігали для своєї біолоrічної дитини. Васька завжди був чарівним. Коли у Тоні виникали термінові справи, я із задоволенням сиділа з хлопчиком. Ось тітка Карина підійшла до Васі і грубо сказала:

— Тебе батьки у дитбу динку підібрали. Якби їх не було, ти б зараз не на пісочниці сидів, а на підлозі жебраком. Я вже хотіла заступитися за Васю, але тут він підвівся і, дивлячись прямо в очі тітці Карині, сказав — Я все чудово знаю. Мої батьки знайшли мене в дитбудинку і полюбили мене, а я люблю їх. Ось вас ніхто не любить, тому ви така зла. Поки тітка Карина намагалася прийти до тями після слів хлопчика, той продовжив: — Вам краще піти, куди ви йшли, та швидше, бо я зараз покличу своїх батьків, і вони захистять мене.

Вони хочуть, щоб я ріс вихованим хлопчиком, тому я вам поrані слова ніколи не скажу. А ви за свої слова залишитеся без друзів та рідних. Не встигла тітка Карина відійти від почутого, як Вася покликав батьків. Ті зустріли її біля входу на дитячий майданчик. Вони довго розмовляли вчотирьох: Вася від батьків не відходив і стежив за тим, щоб тітка Карина ні про що не промовчала. Наприкінці зла тітка вибачилася перед Васею і швидко вийшла. Я ж підійшла і обійняла хлопця, який повівся, як справжній чоловік.